Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Akkisek

Akkisek

AkkisekPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Bydliště: Blatná

Věk: 15

O mně: Twilight sagu jsem popravdě nejdřív moc v lásce neměla. Proč? Protože se o Stmívání neustále mluvilo, všude byly články a diskuze. Když mě ale kamarádky donutily přečíst si Twilight sagu, okamžitě mě to chytlo. Dnes si už den bez stmivani.eu nedokážu představit.

Říkejte mi Rose ;). To byl vtip, samozřejmě :D. Ale kamarádky mi říkají, že jsem naprosto stejná jako ona. Nemám sice blond vlasy, nemám tak vysokou postavu... Ale povahově jí prý jsem podobná. Možná na tom něco bude :). A jaká jsem? Ochranářská. Nesnáším, když někdo nadává, nebo ohrožuje to, co mám ráda... Jako je rodina, přátelé. Pokud by jim někdo ubližoval, pak se neznám. Dál musím přiznat, že takové to ZDRAVÉ sebevědomí mám :). Ale namyšlená, to opravdu nejsem. Jsem také pyšná na to, co jsem dokázala. Nedá se říct, že by to bylo něco světového... Ale takové ty drobné radosti a dokázání si, že jste dobří :). Chce se mezi mě a přátele/rodinu někdo "vetřít"? Má smůlu, budu dělat vše proto, aby se mezi nás nedostal. Možná je to špatná vlastnost, možná dobrá... Nevím. Pokud prohraji, těžko si přiznám, že jsem nevyhrála :D. Miluji nakupování s kamarádkami. Ale s rodiči? Koukám, kudy bych mohla vypadnout :D. Tak nějak věřím v dobro na světě. Myslím si, že všechno se dá vyřešit i jinak než nadávkami a pěstmi, ale pokud je to nutné... :D A miluji citáty. Proto se nedivte, že možná někde v kapitolách a příbězích najdete nějaký ten citát.

Miluji smutné konce. Nevím čím to bude. Možná tím, že si můžu poplakat :). Ale mám ráda i šťastné, ovšem smutné u mě vedou. Máš smutnou jednorázovku? Napiš mi do shrnutí, ráda si ji přečtu ;).

Nesnáším lidi, kteří neumí nic vlastního vymyslet. Jen kopírují nápady ostatních. A že jich existuje mnoho - i zde na stmivani.eu. Mám s tím své zkušenosti. Takže pokud někdo chcete zkopírovat můj nápad, obrázek, větu či jiný MŮJ nápad/výtvor, tak si to předem rozmyslete, protože JÁ to tolerovat nebudu! I kdyby to byl jen "hloupý" obrázek v perexu, i kdyby to byla jen upravená fotografie např. Rose a Emmetta, či Alice a Jazze... Prostě nekopírovat! Děkuji.

Věci, které mám ráda? Těch bude :). Miluji svého růžového jednorožce :D. Ano, jsem dětinská, možná ještě ve mně ten dětský duch je :). Ale berte to takhle: Lepší být dětinská do nějakých dveceti, než celý život. Asi jako Emmett :D. Miluji Twilight sagu, ale to tady každý. Ze Stmívání je mi asi nejsympatičtější Emmett, Rosalie, Alice a Jazz. Miluji Paula a Embryho... Ale nic nevíte :D. Mám ráda Leah a nesnáším Jacoba, Bellu a Edwarda. Proč Jacoba? Protože mi připadá jako namyšlený, uštěkaný hafík :D. Proč Bellu? Nemám ji ráda za to, že se nemohla rozhodnout mezi Jacobem a Edwardem. Tak nějak si s nimi "hrála". A proč Edwarda? Vlasně ani nevím. Prostě mi není sympatický. Dál strašně ráda čtu knihy. Vedou u mě romantická díla. Miluji svou rodinu, kamarády. Strašně ráda si prohlížím fotografie z mého dětství. Jsou plné vzpomínek :). Miluji spánek a sny. Vůbec nezávidím upírům, že nemohou snít. Pro mě jsou sny inspirací pro mé nové povídky. Například povídka Chlupatá láska. Celý příběh, se mi zdál. Pamatuji si ho do detailu! Raději jsem si ho i zapsala a podle tohoto snu pak píšu povídku. Vadí mi, že si můžeme pamatovat pouze jeden sen za noc. Někdy dokonce žádný. Mou oblíbenou zpěvačkou je Taylor Swift, zpěvákem Iyaz. Nejkrásnější písnička, která mě ještě neomrzela je Love Story a You Belong with Me od Taylor Swift. Mám strašně moc ráda koně, ale bohužel k nim nemůžu chodit. Proč? V místě mého bydliště žádná pořádná stáj není. Miluji rychlost, déšt, léto, květiny. Z květin je má nejoblíbenější květina orchidej. Doma jich máme přes šedesát, jelikož je taťka pěstuje. Dále miluji přírodu - především listnaté lesy, zem porostlou mechem, vysokou trávu, kopce... - a nadevše miluji hvězdy. Má nejoblíbenější barva je zelená, žlutá, šedá a tyrkysová. Nemám ráda červenou, okrovou a oranžovou. Černá mi nevadí, ale nesmí jí být moc. Věřím v nadpřirozené bytosti, astrální cestování, anděly, jednorožce, upíry, vlkodlaky... V magii u mě jednoznačně vede magie bílá. Věřím také v kouzla... Možná jsem divná a jiná, ale to VY jste stejní ;). Mám ráda smích. Dá se říct, že mám ráda i slzy... Slzy jsou pro mě osvobození od bolesti. Dokážu se vcítit do situace ostatních, proto nesnáším vidět své blízké plakat. Miluji drahé kameny a věřím v jejich sílu. Nejraději mám smaragd, jantar, tyrkys, křišťál, ale hlavně růženín. Neuznávám žádný styl hudby, ani života. Mám ráda slunce a vodu, ale nesmí toho být příliš. Miluji cestování... Nejraději ze zemí mám Chorvatsko, Řecko, Norsko. Mám ráda Ameriku, ovšem nedovedu říct přesně, jaké místo nejvíce. Francie, Karibik, Hollywood, Kentucky... Místa, kam bych se chtěla podívat. Miluji přátelství, miluji lásku, romantiku... A věřím v nadpozemskou krásu... A věřím, že pokud budu věřit, můžu dokázat cokoliv :).

Na počtu komentářů mi nezáleží, ale potěší, když dáte vědět, jak se kapitola líbila :).

Nečteš můj popis? Nečti :). Pak ale nepochopíš smysl mých povídek...

Kontakt:

E-mail: akkisek (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 50

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 3. 2010

Poslední přihlášení: 28. 9. 2013, 16:18

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Akkiska

Povídky od AkkiskaKapitolové: ♠ Forever and Always - D, ♠ Já kůň - D, ♠ Já kůň II. - R ♣ Já tě vidím tečka com - R, ♠ Cullens Diary - R, ♠ Chlupatá láska - R ♣ The House of night - Škola noci - R... Jednodílné: ♠ Navždy spolu, ♠ Z Alicina deníku - Victorie, ♠ Když se sny vyplní...

Články:

 

Já tě vidím tečka com - 2. kapitola, Víc než Barack Obama

Já tě vidím tečka com - 2. kapitola, Víc než Barack ObamaV - některými - dlouho očekávaném díle se dozvíme, jak tak vypadá normální den u Cullenů, v čele s Emmettem. Také se dozvíme, jak jeho návštěvnost stránek stoupla a nebudou chybět ani Emmettovi povedené hlášky. Možná trochu kratší, oddechová kapitola. Užijte si ji ;).

 

Já kůň II. - 2. kapitola, Konečně vyjížďka

Já kůň II. - 2. kapitola, Konečně vyjížďkaAno, je to tak. Emmett se konečně odhodlá jet na Rose jako na koni. Sice s obtížemi, ale přeci jen. Rose se podaří utéct z ocelově pevného sevření Jaspera, kterého má už plné zuby. Zato Strange pilně trénuje a trénuje a trénuje. Takový oddechový díl pro pobavení.

 

Když se sny vyplní - II.

Když se sny vyplní - II.Pokračování mé jednorázovky se jménem Když se sny vyplní. Příběh vypráví o Alice a Jasperovi, kteří k sobě chovají určité sympatie. Ale co když Alice uvidí Jaspera, jak flirtuje s neznámou blondýnkou? Bude z toho pěkná aférka a chtíč pomstit se.

 

Já kůň II. - 1. kapitola, Nemožný bratr!

Já kůň II. - 1. kapitola, Nemožný bratr!Tak a je tu druhá série příběhu Já kůň. Jazzův vítězný nápad v poslední kapitole Já kůň, byl naprosto úžasný - tedy alespoň pro něj - a začal jako správný fanatik trénovat Rose se Strange. Emmett jen přihlíží na trýznění své vyvolené a ani promlouvání do Jazzovy duše nepomůže. První kapitola je na rozjezd kratší, ale o to zábavnější a doufám, že se bude líbit. ;) Váš Akkisek.

 

Forever and Always - 11. kapitola, Epilog

Forever and Always - 11. kapitola, EpilogPoslední díl mé povídky Forever and Always. Především chci poděkovat těm, kteří četli mou povídku a kteří zanechali komentář. A teď už o poslední kapitole: Nese název Poznání. A proč? No... To Vám neprozradím :P. Jen mohu říct, že Bella uteče z kina a nechce nějaký čas Cullenovi ani vidět.

 

Když se sny vyplní - I.

Když se sny vyplní - I.Název povídky vypovídá nejspíš za vše... Příběh je o Alice a Jasperovi. Alice leží od rána do večera v knihách a čte o štěstí a lásce ostatních. Vždy ale sní, jaké by to asi bylo, najít toho právého, a existuje vůbec? Alice chce takového kluka, který by odpovídal jejím náročným, ale rozumným představám... Jednoho dne jde do knihovny a narazí tam na svého vyvoleného. Ona sama to ještě neví.

 

Forever and Always - 10. kapitola

Forever and Always - 10. kapitolaPředposlední kapitola Forever and Always je tu. Desátá kapitola nese název Kotě. Alice s Rosalie se rozhodly, že Bellu vytáhnou do kina. Po dvojicích. Jasně, že ona má jít s Edwardem! A navíc Bella pomalu, ale jistě rozpoznává člověka, na kterém jí opravdu záleželo. A co ten název kapitoly znamená? Belle někdo zanechá na okně kotě se vzkazem.

 

Forever and Always - 9. kapitola

Forever and Always - 9. kapitolaPo delší době jsem se rozhodla napsat další kapitolu Forever and Always. Tato kapitola nese název Nákupy. Rosalie s Alice navrhnou Belle, aby s nimi jela do nového obchodního centra. Bella nadšeně přikývne a tím začíná nakupovací maraton. Vtip a Emmett nechybí ;).

 

Já kůň - 17. kapitola A žili šťastně až do...

Já kůň - 17. kapitola A žili šťastně až do...Poslední kapitola :) Chtěli jste šťastný konec, máte ho tu :) V rodině Cullenů se chystají velké změny. Rose už není sama, Strange také ne, proto budou bydlet u Cullenů. Vše se chystá na Vánoce... Nákupy, ozdoby, ale patří sem i katastrofy! Rozdávání dárků je tu, a všichni se chtějí Jazzovi pomstít. Co si na ně přichystal? Jasper si také vzpomene na to, že mu Rose slíbila vyjížďku. Jasper se projede na Rose a... S Rose ani Strange to nevypadá moc dobře!

 

Chlupatá láska - 4. kapitola, Truhla

Chlupatá láska - 4. kapitola, TruhlaTaylor objeví truhlu. Jenže je zamčená a ona neví, co s ní. Najde ztracený klíč, a truhlu později otevře. Je v ní kniha, s tajným deníkem.

 

Já kůň - 16. kapitola, Miluje Tě!

Já kůň - 16. kapitola, Miluje Tě!Pomalu, ale jistě jedeme do finále :). Jak název napovídá, Emmettovi konečně dojde, co k němu Rosalie cítí. Ovšem za pomoci Belly a Alice. Emmett jí chce vyznat svou lásku. Musí ale počkat, než se Rose probere, což mu dělá velké problémy. A když se konečně probudí, Romeo jde na scénu :)

 

Chlupatá láska - 3. kapitola, Legenda

Chlupatá láska - 3. kapitola, LegendaTaylor prozradí stará žena legendu. Taylor je zaskočená, ale začíná ji postupně věřit. Ale co když se doopravdy stane? Co bude pak? Tay se zdá zvláštní sen o ještě zvláštním zvířeti. Nevěří mu. Ale měla by? Má k tomu důvod?

 

Já kůň - 15. kapitola, Oslava

Já kůň - 15. kapitola, OslavaRose se rozhodne dát Alice i Belle co proto. A také to udělá. Skočí z útesu. Ale to by nebylo to nejhorší. Alice uspořádá oslavu a Emmett se zase předvede! Rosalie se zamkne na WC s flaškou vína a nehodlá dveře odemknout.

 

Chlupatá láska - 2. kapitola, Stěhování

Chlupatá láska  - 2. kapitola, StěhováníKdo čeká na Taylor u jejího auta? Taylor se stěhuje. Nadchází loučení, slzy, poslední procházka. Tato kapitola je vlastně popis místa, ve kterém Taylor žije.

 

Chlupatá láska - 1. kapitola Otrava

Chlupatá láska - 1. kapitola OtravaMoje zcela nová, v pořadí již pátá povídka. První díl této povídky začíná poněkud stejně, jako jiné povídky na téma Edward a Bella. V této povídce ovšem nepůjde o Edwarda a o Bellu, nýbrž o vlkodlaka a Taylor. Ale to už jsem prozradila moc :) Tato kapitola je komická. Je naprosto normální den, jako každý jiný. Taylor jde do školy, kde na ni už čeká Angela. Mají přijet noví studenti. Taylor to šílenství okolo nových studentů nijak nebere, jelikož si o nich myslí, že budou stejně namyšlení, jako všichni ostatní. Na jednu stranu má pravdu, na druhou ne...

 

Já kůň - 14. kapitola Nemocnice

Já kůň - 14. kapitola NemocniceTato kapitola je i přes svůj název vtipně pojatá. Rose se probouzí v nemocnici po otravě krve, a je nucena strávit celý týden u Cullenových s Emmettem za zadkem. Není z toho moc nadšená, hlavně když zjistí, že musí spát u Emmetta v pokoji.

 

Z Alicina deníku - Victorie (Cullens Diary)

Z Alicina deníku - Victorie (Cullens Diary)Krátká jednorázovka, která pojednává o ztrátě a zradě milovaného člověka. Alice je patnáct let a zradila ji nejlepší přítelkyně, kterou měla ráda, jako ještě nikoho. Alice píše dopis své přítelkyni, která si ho ovšem už nikdy nepřečte. Jednorázovka patří do série mé povídky Cullens Diary, a jelikož toto není parodie, musela jsem ji dát jako jednorázovku.

 

Já kůň - 13. kapitola, Nešťastné narozeniny

Já kůň - 13. kapitola, Nešťastné narozeninyKdo je ten tajemný upír? A je vůbec až tak tajemný? Uteče několik měsíců od hádky s Emmettem a Rosalie má narozeniny. I přesto, že dostane spousty dárků, má hromadu kamarádů, tak jí pořád něco schází. To něco je láska. Rose je už naprosto v koncích a neví, co má dělat. Proto se rozhodne pro pořádnou hloupost. Jak skončí? Jak to s ní dopadne a co bude dělat ona i ostatní?

 

Cullens Diary - 1. zápis - Mám doma hlemýždě (Jasper)

Cullens Diary - 1. zápis - Mám doma hlemýždě (Jasper)1. zápis z deníku rodiny Cullenových. Název zápisu nese jméno - Mám doma hlemýždě a píše jej Jasper. Jednoho dne si domů přinese hlemýždě, ale rodina se mu jen posmívá. Jasper je rozhodnutý jim ukázat, jak vypadá šnečí farma!

 

Já kůň - 12. kapitola, City

Já kůň - 12. kapitola, City12. kapitola mého příběhu Já kůň nese název City. A proč zrovna City? Rosalie v této kapitole odhalí své city k Emmettovi, ovšem ne zrovna jemu. Rose se pokouší na vše zapomenout a ignoruje Emmettovi omluvy. Emmetta to mrzí, ale to Rose nezajímá. On jí ublížil a teď za to bude platit. Nebo to bude obráceně?

 

Já kůň - 11. kapitola, Nenáviděná?

Já kůň - 11. kapitola, Nenáviděná?Konečně se dočkáte. Název Nenáviděná brzy pochopíte. Rosalie a Emmett jdou na loďky. Bohužel oba nesnášejí prohru, a proto se pohádají. Rosalie se chce pomstít, jenže ji to nevyjde tak, jak očekávala.

 

Já tě vidím tečka com - 1. kapitola, Plán

Já tě vidím tečka com - 1. kapitola, Plán1. kapitola mé nové povídky je tu. V první kapitole se Emmett předvede jako zkáza všemu živému i neživému. Emmett dostane nápad a okamžitě ho začne realizovat. Povídka je plná vtipu ze strany Emmetta, ale i Jazze.

 

Já kůň - 10. kapitola, Nová schopnost

Já kůň - 10. kapitola, Nová schopnostRosalie objevila svou schopnost. Jakou? Dočtete se. Emmett ji zachrání život a Jasper všechny vzbudí svou trumpetou :D.

 

Já kůň - 9. kapitola, Byl tam žralok!

Já kůň - 9. kapitola, Byl tam žralok!Název deváté kapitoly - Byl tam žralok hovoří za vše. Nikdo jistě netuší. Jen prozradím, že to souvisí s Emmettem. Jak jinak :D.

 

Já kůň - 8. kapitola, Kempování

Já kůň - 8. kapitola, KempováníTak a je to tu. Kempování a Emmettovi nekonečné vtípky. Hned cestou na místo, kde budou kempovat se vsadí s Rosalie. A jak to dopadne? Podívanou pro ostatní :).

 

Já kůň - 7. kapitola, Rose namol

Já kůň - 7. kapitola, Rose namolSedmou kapitolu bych chtěla věnovat také jednomu čtenáři mé povídky, kterého si vážím (jako každého jiného :)). Tato kapitola je část kapitoly šesté, akorát z pohledu Emmetta, ke konci Rose. Konec je napínavý (jak jinak :D). Dojde k vyzrazení tajemství?

 

Au-Pair - 1. kapitola, Modrá a žlutá

Au-Pair - 1. kapitola, Modrá a žlutáPrvní kapitola s názvem Modrá a žlutá. Proč? Pochopíte. Eleana jede za Cullenovýma, aby se starala o děti Edwarda. Joshe a Amy. Hned první den Alice odhalí její tajemství, ale El si přeje, aby nikomu nic neříkala.

 

Forever and Always - 8. kapitola

Forever and Always - 8. kapitolaPo delší době jsem zpět s osmou kapitolou Forever and Always. Koho Bella potká? A s kým pojede na nákupy? Jasně, že Alice, kdo jiný. A Charlie má pro Bellu hned dvě velká překvapení.

 

Já kůň - 6. kapitola, Usmíření

Já kůň - 6. kapitola, UsmířeníTuhle kapitolku bych chtěla věnovat věrné čtenářce mé povídky (více u kapitoly). Šestá kapitola Já kůň je o tom, jak upíři společně s Rose a Strange jedou do klubu. Rose má namále. Příjemné počtení :)

 

Já kůň - 5. kapitola, Výlet

Já kůň - 5. kapitola, VýletUž je to tak. Strange se zbláznila. Další kapitola mé povídky Já kůň s názvem Výlet :) Příjemné počtení.

 

Já kůň - 4. kapitola, Stejná jako já

Já kůň - 4. kapitola, Stejná jako jáNázev kapitoly Stejná jako já mluví za vše. Kdo neví, tak si počte :D. Prozradím jen, že Vás možná opět trošičku napnu u konce kapitoly. Příjemné počtení.

 

Já kůň - 3. kapitola, Slzy v hřívě

Já kůň - 3. kapitola, Slzy v hřívěV pořadí třetí kapitola příběhu Já kůň. Proč název kapitoly Slzy v hřívě? To poznáte sami :). Pozná Emmett Rose, nebo ne?

NEWS

Twilight věci

Twilight věciPřináším obrázky Twilight věcí. Nějaké jsou z Eclipse.

 

Já kůň - 2. kapitola, Setkání s upíry

Já kůň - 2. kapitola, Setkání s upíryV druhé kapitole příběhu Já kůň se Strange s Rosalie střetnou s upíry. Dojde na menší boj a Emmett málem odhalí, kdo je Rose doopravdy. Rose s Emmettem si začínají dělat naschvály a jde do tuhého :).

NEWS

Elizabeth Reaser v Seznam ex

Elizabeth Reaser v Seznam exNa Prima Cool dávají každou sobotu a neděli dopoledne Seznam ex. V hlavní roli Elisabeth Reaser (Esmé).

NEWS

Fanmade plakát k Zatmění

Fanmade plakát k ZatměníSuper plakát k Zatmění, bohužel jen fanmade, ale i přesto krásný.

NEWS

Boo Boo Stewart

Boo Boo StewartFotografie Boo Boo Stewarta, který hraje Setha.

NEWS

Riley a Victoria

Riley a Victoria Riley a Victoria na plakátu k Eclipse.

 

Forever and Always - 7. kapitola

Forever and Always - 7. kapitolaSedmá kapitola je o něco humornější než ty předchozí. V této kapitole se Emmett s Edwardem vsadí. Doufám, že se Vám bude alespoň trochu líbit :D. Kapitola je z pohledu Edwarda.

Dokončeno

Já kůň - 1. kapitola, Změna je život

Já kůň - 1. kapitola, Změna je životPrvní kapitola mé nové povídky o Rose. Příběh nebude takový jaký ho znáte. Rose není upírka ale něco jiného. Kapitola má název změna je život - pochopíte proč :). Příjemné počtení.

NEWS

Dům, kde se natáčelo Stmívání, na prodej

Dům, kde se natáčelo Stmívání, na prodejMáte zájem o dům, ve kterém bydlí Cullenovi? Je na prodej. Pokud máte zájem, připravte si dost velkou sumičku.

 

Forever and Always - 6. kapitola

Forever and Always - 6. kapitola6. kapitola Forever and Always. Konečně jste se dočkaly, bude se něco dít ;). Koho Bella potká? Dočkáte se i Emmetových vtípků.

NEWS

Ceny aut a motorek ze Stmívání

Ceny aut a motorek ze StmíváníPřipravila jsem si pro Vás seznam aut/motorek a jejich ceny. Není to levná záležitost a auta jsou opravdu krásná. Některá se ve filmu ještě neobjevila.

 

Navždy spolu + Prolog

Navždy spolu + PrologMoje první jednodílná povídka. Nemá zrovna šťastný konec ale i přesto doufám, že se Vám bude líbit :) Je přidán i prolog, abyste věděly o čem povídka vlastně je. Příjemné čtení :)

 

Forever and Always - 5. kapitola

Forever and Always - 5. kapitola5. kapitola Forever and Always a Bella se stěhuje ;), zjistí kde je Edward ale... No, to si přečtěte sami :D

 

Forever and Always - 4. kapitola

Forever and Always - 4. kapitola4. Kapitola Forever and Always.René s Charliem se rozvádějí a Bella se bude stěhovat pryč.Kam? Nepovím ;D

 

Forever and Always - 3. kapitola

Forever and Always - 3. kapitolaTakže je tu 3. kapitola Forever and Always.Bella neví co se stalo s Edwardem a uvědomuje si, že k němu cítí něco víc, než jen přátelství.

 

Forever and Always - 2. kapitola

Forever and Always - 2. kapitolaTak a je tu druhá kapitola FAA.Doufám že se Vám bude líbit. (Edward je v nemocnici a Bella o něm nic neví - víc neprozradím :))

Dokončeno

Forever and Always - 1. kapitola

Forever and Always - 1. kapitolaMůj první pokus s názvem Forever and Always. Kapitola 1. Píše se rok 2005 a Bella žije v Chicagu se svým otcem Charliem a matkou Renée.Jednoho dne přijde do školy nový žák a Bella se poprvé zamilovává a tím se pouští do neznámého.Tím žákem je Edward, kterému je v té době 15 let a ještě není upír.Nežije s Carlislem ani Esmee ale s jeho původní rodinou.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!