Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Agule99

Agule99

Agule99Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Agi, Alex

Bydliště: Kde jsou knížky, tam najdete i mě ;)

Věk: 18

O mně: Kdo? Já.
Já? Někdo.
Nebo nikdo?

Rád slovíčkařím.

Ale teď trochu normálně. Ale vážně jen trochu.

Jsem bláznivý, veselý, pesimisticky-optimistický snílek a milovník knih, co se zkrátka neobejde bez toho, aby sděloval své myšlenky světu.
Říká se o mně, že jsem cílevědomý a ambiciózní, takže na tom, že chci být jednou slavná osoba, asi něco bude... Mimoto jsem tvrdohlavý perfekcionista, tak bacha na mě. A občanka tvrdí, že už mám hranici plnoletosti za sebou, ale nevěřte jí. Nechovám se tak.

Čtu od thrillerů po YA, od fantasy po historické romány. Takže vlastně od všeho trochu anebo trochu od všeho. Anebo trochu všeho?
S filmy to mám docela podobně, sleduju vše až na horory. A protože jsem duší dítě, tak miluju animáky. :D

Zbožňuju sladké. Jestli mě někdy potkáte naštvaného, hoďte mi čokoládu a pomalu ustupte. Nemusíte daleko, stačí tak pár kilometrů.

Co byste měli vědět, je, že já a moje pohlaví teď trochu experimentujeme (prý se tomu říká nebinarita, ale tak, dost už bylo technických termínů), takže v mých článcích můžete nalézt oba rody, mužský i ženský. :)

P. S: Tahle stránka pomohla tomu, abych ve svých třinácti letech začal psát. Je trochu nostalgie se sem po letech vrátit a znovu psát... :) :D

Kontakt:

E-mail: ufounek15 (zavináč) gmail.com

Web: https://my-rainbow-universe.blogspot.cz/

Statistiky:

Moje články: 90

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 1. 2012

Poslední přihlášení: 27. 9. 2019, 13:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Agule99

Povídky od Agule99

Kapitolové

Christmas surprise (dokončená)

Jednorázové

The sin of love ~ Remember forever ~ Heart of gold ~ Síla vánoční lásky ~ Láska na špatné adrese ~ Nenapsaný dopis ~ Nelituji ~ One more girl (spoluautorská) ~ O Vánocích se plní každé přání

Parodie

Baličky upírů s. r. o. BUM! ~ Cullenovic klan (S)ex, drogy a alkohol Skákal Jake... ~ Bella, Edward, Jacob... A červíček? ~ Happy future... Or not?

Drabble

Střepy Pocit jménem láska ~ Odteď už se dítko radši neptá ~ A dítko se zeptalo ~ Když se dítko zeptá ~ Katastrofa ~ Magic kiss ~ Zatoulaný dopis ~ Final decision ~ Terč útoku ~ Černobílá konec ~ Vánoční pohádka ~ Samota ~ Panický strach ~ Komáropír ~ Why? ~ Osudová hodina ~ Mona, di, tri ~ Sbohem, tati... ~ Nemůžu ~ Prosím, počkej ~ Plyšáček ~ Ty zpropadené nohy ~ Tatínek a maminka ~ Jen ona

Poezie

Svíčka, která zhasíná ~ Wreck of feelings ~ The snowdrift The morning dew ~ The envy ~ Začarovaný kruh ~ The next world Chladnokrevný pán ~ Klam smrti ~ Black lady ~ Mors ~ Folia sonantia Olli subridens flores ~ Grave Won't survive ~ Cursed love ~ Prach ~ Polední hodina ~ Duas vires ~ Immortal mask ~ Peccatum diaboli ~ Dying flower ~ Prima et novissima ~ Primo incontro ~Tradimento ~ Lieto fine ~ Odium ~ Beloved werewolf ~ Peribat affectu ~ Rimorso ~ Preoccupare ~ Venatoris ~ Sanguis ~ Holka z blázince ~ Osudná proměna ~ Má vina ~ Agonia ~ Maledixit tenebris ~

V přípravě

Kytarista ~ Blázinec 

 

Poslední aktualizace:  18. 10. 2017


Blog číslo jedna:

MY RAINBOW UNIVERSE

Blog číslo dvě:

JUST RAINBOW STORIES

Články:

Dokončeno

Christmas surprise - 1. kapitola

Christmas surprise - 1. kapitolaTato povídka je soutěžní - soutěž: Vianočná kapitolová súťaž! Přináším vám novou kapitolovou povídku. :) Vánoce. Každý si pod tímto pojmem představí něco jiného. Dárky, rodinu. Lásku? Romantická, doufejme čtitelná, vánoční povídka o typickém páru Bella, Edward a k tomu si připočtěte jedno malé roztomilé štěně. :D Příjemné čtení, *A.99*Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!