Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Adrianne555

Adrianne555

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Adriana

Věk: 15

O mně: Jsem fajn holka,co je blázen do Twilight ságy xD. Ráda skládám povídky na toto téma.
Je mi 15 let. Z Twilight miluju Rosalie. :-)

Kontakt:

ICQ: 597666978ICQ status

Statistiky:

Moje články: 35

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 8. 2010

Poslední přihlášení: 15. 12. 2011, 11:55

Články:

 

Lesbické upírky - 11. kapitola

Lesbické upírky - 11. kapitolaJak bude Isabella reagovat na Edwardův polibek? No a co bude dál?

 

Lesbické upírky - 10. kapitola

Lesbické upírky - 10. kapitolaTak jak to bude dál? Možná mě někteří za ten konec ukamenujete, možná ne. Záleží na vás. Zanechte prosím komentáře. Adrianne555

 

Lesbické upírky - 9. kapitola

Lesbické upírky - 9. kapitolaRozloučí se Isabella nadobro s tímto světem? Setká se někde ve světě zemřelých se svými rodiči a možná i se svými sourozenci, nebo ji něco či někdo donutí svůj úmysl odložit? Co bude následovat?

 

Polibek

PolibekDrabble o 200 slovech. Pocity Tanyi Denali na svatbě Belly a Edwarda.

 

Hra

HraDalší drabble (100) z mojí dílny. Doufám, že se bude líbit. Prosím, zanechte komentář :-)

 

Lesbické upírky - 8. kapitola

Lesbické upírky - 8. kapitolaProč Isabella volala Davidovi? A co na to on? Co Bella prožívá po odchodu Claire a zmizení Andrewa?

 

Andělé přicházejí

Andělé přicházejíMoje první poezie na téma Twilight. Popisuje pocity Rosalie poté, co ji Royce málem připravil o život. Poezie je zasažena do času od té doby, co Rosalie zůstala ležet na ulici, dokud ji nenašel Carlisle...

 

Lesbické upírky - 7. kapitola

Lesbické upírky - 7. kapitolaPo delší odmlce a pečlivém zvažování přináším další kapitolu. Edward pomůže Isabelle dostat se ze spárů Tylera Barnese a Isabella se vrací domů. Co ji tam čeká?

 

Prohra

ProhraTak už i já jsem podlehla a přináším vám svoji první drabble povídku. Je o Jasperovi a Belle. O podlehnutí a selhání z prosté touhy... Double drabble (200 slov)

 

Život nebo smrt? - 11. kapitola

Život nebo smrt? - 11. kapitolaPřináším další kapitolu mojí povídky. Poklidnou chvilku Rosalie a Emmetta naruší něco, co možná obrátí jejich životy vzhůru nohama...

 

Lesbické upírky - 6. kapitola

Lesbické upírky - 6. kapitolaJak to dopadne s Claire a Isabellou? Půjde zachránit bratra, nebo zůstane se svojí přítelkyní, čímž by si možná navždy uzavřela možnost Andrewa vidět? P.S. Další omluva. Vím, že jsem nemožná a že dlouho čekáte, ale nějak mi poslední dobou unikají nápady. Opravdu se moc omlouvám a doufám, že tím neztratím svoje příznivce.

 

Forgive me? - 1. část

Forgive me? - 1. částCo s Emmettem udělá třítýdenní odloučení od Rose? Emmett udělá chybu, které později lituje. Udělal by cokoliv, aby to vrátil zpátky. Ublížil nechtěně svojí ženě a rozhodl se, že jí nechce lhát. Jak se k tomu Rosalie postaví? Odpustí mu, nebo ho nadobro zavrhne? První část mojí nové povídky.

 

Život nebo smrt? - 10. kapitola

Život nebo smrt? - 10. kapitolaJak Rosalie Emmettova rodina přijala? A jak to všechno viděl Emmett? Co má malá Nessie za problém? Přeji příjemné počtení. Vaše Adrianne555. :-)

 

Lesbické upírky - 5. kapitola

Lesbické upírky - 5. kapitolaKdo je ona tajemná dvojice, jenž potkala Isabella na svých nočních toulkách? Co se stane, až se Isabella vrátí domů? Najdeme Claire, nebo jen prázdný pokoj? A dozví se konečně něco o Andrewovi?? P.S.: Obrovská omluva patří všem mým čtenářům za to, že museli tak dlouho čekat na další kapitolu. Budu se snažit, aby se to už neopakovalo, i když nemohu nic slíbit.

 

Křišťálová mísa

Křišťálová mísaPovídka je o scéně z prvního dílu Twilight, kdy Edward přišel představit Bellu ostatním. Jak to všechno viděl Emmett? A co se stalo pak, když Edward Bellu odvedl? Přeji příjemné počtení.

 

Lesbické upírky - 4. kapitola

Lesbické upírky - 4. kapitolaJak tedy dopadlo setkání s Cullenovými? A co se stane potom? Vrátí se Andrew zpátky ke svojí sestře Isabelle?

 

Zase spolu? Možná... - Prolog

Zase spolu? Možná... - PrologEmmett a Rosalie se veřejně rozvedli. Oba odešli od Cullenů a oba začali nový život, ale každý sám a někde jinde. Po letech se znovu setkávají tváří v tvář. Vychází najevo, že oba si našli novou lásku. Ale je láska k novému partnerovi vážně tak upřímná? Nebo stále nemohou zapomenout jeden na druhého? Svede osud Rosalie Haleovou a Emmetta Cullena zase dohromady?

 

Život nebo smrt? - 9. kapitola

Život nebo smrt? - 9. kapitolaRosalie propustili z nemocnice. Kam půjde?

 

Rada nad zlato

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Rada nad zlatoJako podmínku svatby s Edwardem si Bella určila sex. Edward jí to slíbil, ale jen Carlisle věděl, jak byl pro Edwarda tenhle slib těžký. Rozhodl se s Bellou promluvit. Jak to dopadne?
P.S.: Máte pocit, že podobné téma jste nedávno někde četli? Ano, máte správný pocit. Tohle téma se tu nedávno objevilo. A já děkuji EleanorBrandst, že mi dovolila tuhle mou povídku dopsat a zveřejnit, i když sem nedávno vložila stejné téma. Díky.

 

Lesbické upírky - 3. kapitola

Lesbické upírky - 3. kapitolaCo Isabella viděla na tajemném kusu papíru? Do sousedního domu se konečně přistěhují Cullenovi. Jak dopadne první setkání?

 

Život nebo smrt? - 8. kapitola

Život nebo smrt? - 8. kapitolaTahle kapitolka je sice krátká, ale výstižná. Jak dopadne Rosalie a miminko? A jak na tohle zjištění zareaguje Emmett?

 

Život nebo smrt? - 7. kapitola

Život nebo smrt? - 7. kapitolaJak dopadlo střetnutí Royce a Emmetta? A co zvláštního se stane v nemocnici?

 

Lesbické upírky - 2. kapitola

Lesbické upírky - 2. kapitolaClaire odhaluje něco, co Isabella dosud netušila. Ale jejich city tohle odhalení na nějakou dobu odsune stranou.
Isabellu navštěvuje její ne tajný, ale veřejný ctitel. Ta o něm nechce ani slyšet a nikdo to nepochopí lépe než Claire. Co udělá. A co se stane pak?

 

Lesbické upírky - 1. kapitola

Lesbické upírky - 1. kapitolaIsabella Swanová je upírka. Lesbická upírka. Jak se s tímhle faktem vypořádá její bratr, kterého 20 let neviděla? Co se stane, jestliže se do sousedního domu nastěhují Cullenovi? A jaké má Claire tajemství? I Isabellina minulost je opředena pavučinou záhadných událostí... P.S. Doufám, že se nebudete nudit. První kapitola se týká spíše Isabellina bratra. Budu vděčná za komentáře. :-)

 

Život nebo smrt? - 6. kapitola

Život nebo smrt? - 6. kapitolaRosalie potkalo něco, co v budoucnu ovlivní životy mnoha lidí. Jak se s tím vyrovnává?

 

Poslední sbohem 2/2

Poslední sbohem 2/2Uběhlo 15 let od doby, kdy Carlisle naposledy viděl Beatrice. Setká se s ní ještě někdy? A pokud ano, co bude dál?

 

Poslední sbohem 1/2

Poslední sbohem 1/2Jaký byl Carlisleův život těsně před tím, než se stal upírem? Koho po sobě zanechal?

 

Život nebo smrt? - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Život nebo smrt? - 5. kapitolaRosalie a Emmett postoupili v jejich vztahu o krok dopředu. Později se Rosalie dozvídá něco, co ovlivní životy mnoha lidí...

 

Život nebo smrt? - 4. kapitola

Život nebo smrt? - 4. kapitolaRose se vrací zpátky. Tam, kam patří. Odmítla Emmettovu nabídku bydlení a vrací se k manželovi. Ale netuší, co ji v následujících dnech ještě čeká...

 

Život nebo smrt? - 3. kapitola

Život nebo smrt? - 3. kapitolaRosalie je zamilovaná. Ale to nebrání jejímu manželovi, aby jí nadále ubližoval. Opět ji dostává do nemocnice, kde ji čeká zajímavé setkání...

 

Život nebo smrt? - 2. kapitola

Život nebo smrt? - 2. kapitolaRosalie dál trpí chování svého manžela, zůstává s ním, ale... Je tu ještě někdo. Někdo, kdo si získal její srdce. Někdo, do koho se bezhlavě zamilovala. Bude její city opětovat i on?

 

Život nebo smrt? - 1. kapitola

Život nebo smrt? - 1. kapitolaRosalie Haleová měla všechno, co si kdy mohla přát. Krásu, slávu a bohatého muže. Ale co když její manžel Royce King není takový, jakého by chtěla? Co když bude mít ze života peklo? Najde zase ztracené štěstí? V podobě koho, nebo čeho? P.S. Moje první kapitolovka, takže chci znát váš názor. :-) Doufám, že se bude líbit.

 

Poslední boj

Poslední bojCullenovy čeká další boj. Svou roli tu má i malá část klanu Volturiových. Přesněji... Blíží se další nevyhnutelný boj s otázkou života a smrti. Prozradím, že Cullenovi nebudou oslabeni, ale Bella ztratí hned tři blízké osoby, se kterými se sice už pár let neviděla, přesto jejich ztráta bolí... P.S. Příběh je vyprávěn z pohledu Rosalie

 

Pocit viny

Pocit vinyJednoho osudného rána se Rosalie zboří celý svět a jedinou její oporou v těchto těžkých chvílích je osoba, která je jí nejbližší ze všech...

 

Příběh nového života

Příběh nového životaCo prožívala Rosalie při a po svojí přeměně? To se dozvíte v tomto článku.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!