Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele 9moncici9

9moncici9

9moncici9Práva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Košice

Věk: 27

O mně:
Nehovorím, že nechcem umrieť. Len nechcem byť pri tom, až sa to stane.

Nechcem dosiahnuť nesmrteľnosti svojím dielom, ale tím, že nezomriem.


Kontakt:

E-mail: jarmilachochulova3 (zavináč) gmail.com

Web: fanfiction.sk/author/jarka/

Statistiky:

Moje články: 142

Moje komentáře

Datum registrace: 1. 4. 2012

Poslední přihlášení: 16. 8. 2015, 18:55

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od 9moncici9

Poviedky od 9moncici9

* Kapitolové poviedky * 

 Aj kamenné srdce môže začať milovať - dokončená 

Niet ruže bez tŕnia - dokončená

Závoj súmraku - dokončená

Un Amor Real - dokončená 

Femme au masque - dokončená

Minulosť si ťa nájde - rozpísaná


* Spoluautorské poviedky *

Ty si naša rodina - rozpísaná s VictoriaCullen


* Jednodielne poviedky * 

Svadba mojej sestry 

Pán P ako pán Pravý

Vianočný bozk

Aj sny sa môžu stať skutočnosťou

Články:

 

Minulosť si ťa nájde - 16. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 16. kapitolaBella pozerá film, Emmett stráži Bellu? A Edward, ktorý nájde Emmetta v Bellinej posteli. Ako to dopadne? Skoro po roku som sa dostala zas k písaniu. Na konci kapitoly sa dozviete, čo sa dialo v mojom živote a prečo som abstinovala.

 

Minulosť si ťa nájde - 15. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 15. kapitolaV dnešnej kapitole odhalíme opäť niečo nové. Čo Edwardovi prezradí Ruby? Kto je v skutočnosti naša záhadná Ruby a ako je na tom Bella? Dočítate sa v poviedke.

 

Minulosť si ťa nájde - 14. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 14. kapitola„Preboha,“ vydýchla a rukou si zakryla ústa, z ktorých vyšiel zúfalý vzdych. Pohľad na zúboženú Bellu nevydržala ani Esme, schovala svoju tvár do Rosalienho ramena. Utekal som s Bellou k sedačke, kam som ju opatrne položil.

 

Minulosť si ťa nájde - 13. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Minulosť si ťa nájde - 13. kapitolaMali ste pravdu. Dnes sa nám tu konečne objaví Emmett. Ako zareaguje na svojho brata? Obmedzenie som dala kvôli pár neslušným slovám.

 

Minulosť si ťa nájde - 12. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 12. kapitolaSpadli sme na zem a ja som ležala na ňom. Bola som na ňom, blízko pri ňom. Hľadela som mu do tváre a pokúšala sa nahnať stratený dych. Zhlboka som oddychovala a zároveň vdychovala jeho omamnú vôňu. Cítila som jeho chladné dlane na mojich odhalených krížoch.

 

Minulosť si ťa nájde - 11. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 11. kapitolaBella sa konečne dozvie, či je zdravá a Edwarda čaká stretnutie po rokoch. Ako zareaguje na starého známeho? To sa dočítate v pokračovaní mojej, vašej, našej poviedky.

 

Minulosť si ťa nájde - 10. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 10. kapitolaPo neskutočnej dlhej dobe som si pre vás pripravila pokračovanie. Dnes sa dozvieme, či sa naši hrdinovia uzmieria alebo nie.

 

Aj anjeli existujú - 3. časť

Aj anjeli existujú - 3. časťMáme tu poslednú kapitolu. Poďte sa spolu so mnou rozlúčiť s našimi hrdinami. Ak vás teda zaujíma, čo som si ešte pre nich pripravila.

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Aj anjeli existujú - 2. časť

Aj anjeli existujú - 2. časťČo sa stalo s Jasperom, keď sa vrátil späť do neba? Ako si užíva Alice svoj zrak? Stretnú sa ešte niekedy, alebo nie? Ak chcete odpovede, musíte si prečítať kapitolu.

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Aj anjeli existujú - 1. časť

Aj anjeli existujú - 1. časťVeľa z vás prekvapí moja poviedka. Je to úplne niečo iné, ako píšem obyčajne. Nestretneme sa tu iba s upírmi, hlavnými hrdinami nebude Edward a Bella.

Príbeh bude hovoriť o Alice, ktorá stratila zrak. Príbeh bude hovoriť o Jasperovi, ktorý nie je človekom, ale nie je ani upírom. Ako sa s nimi osud zahrá? Čo všetko na nich ešte čaká? Dočítate sa v poviedke.

Súťažná poviedka v súťaži Zamilovaný červen.

 

Minulosť si ťa nájde - 9. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 9. kapitolaPo dlhom čakaní je tu pokračovanie. V dnešnej kapitole budeme pokračovať tam, kde sme skončili. Máme tu predsa našu opitú Isabellu.

 

Minulosť si ťa nájde - 8. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 8. kapitolaA máme tu ďalšie pokračovanie. Minule sa nám Bella rozišla so svojim priateľom Mattom a nezniesla to práve najlepšie. Bella skončila v jednom motoreste. Čo na to povie Edward, keď ju tam nájde? Prajem príjemné čítanie.

 

Minulosť si ťa nájde - 7. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 7. kapitolaDnes nám naši hrdinovia pôjdu spoločne do školy. No Bellu čaká veľmi ťažký rozhovor s priateľom. Prajem príjemné čítanie.

 

Minulosť si ťa nájde - 6. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 6. kapitolaDnešná kapitola bude v pokojnom duchu. Edward sa nám skontaktuje so svojim starým známym. Kto to bude? Celá kapitola sa dnes bude točiť okolo jeho stretnutia s priateľom.

 

Minulosť si ťa nájde - 5. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 5. kapitolaBella stála iba v bielej osuške. Nemala na sebe nič viac iba osušku obmotanú okolo svojho dokonalého štíhleho tela. Vlasy mala ešte mokré, nepatrné kvapky vody jej stekali k dekoltu a ja som mal čo robiť, aby mi nevytiekli sliny.

 

Minulosť si ťa nájde - 4. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 4. kapitolaEdward nám prinesie Bellu domov. Čo na to povie Charlie? Ako sa zachová? Ďalšie ráno Bella nájde v kuchyni zlodeja. Alebo nie? Príjemné čítanie. :)

 

Minulosť si ťa nájde - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Minulosť si ťa nájde - 3. kapitolaVopred by som rada upozornila, že táto kapitola je skôr pre silnejšie povahy. Nie je to žiaden krvák, ale tiež to nie je príjemná kapitola. Žiadna romantika ani prechádzka ružovou záhradou. Ako som už minule spomenula, tak táto kapitola je s Bellou.

 

Minulosť si ťa nájde - 2. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 2. kapitolaTak, prehrýzli sme sa cez prvú kapitolu a hneď tu máme pokračovanie. Toto bude zatiaľ posledný pohľad do Edwardovej minulosti. Posledný pohľad, ktorý vám bude pripomínať TVD. To vám môžem sľúbiť.

 

Minulosť si ťa nájde - 1. kapitola

Minulosť si ťa nájde - 1. kapitolaA je to tu, opäť nová poviedka z mojej hlavičky. :)
Ani sama neviem, čo by som napísala k obsahu. Nechcem vám toho veľa prezradiť... No dobre, takže len okrajovo. V dnešnej prvej kapitole sa pozrieme do minulosti Edwarda. Kapitola bude celá z jeho pohľadu. Najprv sa pozrieme na začiatok, ako to všetko vlastne začalo a potom nazrieme aj do prítomnosti. Budem len dúfať, že vás prvá kapitola zaujme. :)
Príjemné čítanie. Vaša 9moncici9

 

Femme au masque - 32. kapitola + Epilóg

Femme au masque - 32. kapitola + EpilógPoďte sa spolu so mnou rozlúčiť s touto poviedkou. :) Prajem vám príjemné čítanie.

 

Šťastné a veselé - 5. kapitola

Šťastné a veselé - 5. kapitolaMáme tu poslednú kapitolu, kde sa poslednýkrát stretneme s našimi postavami. Prajem vám príjemné čítanie. Vianočná kapitolová súťaž. Posledná podmienka, happy end.

 

Šťastné a veselé - 4. kapitola

Šťastné a veselé - 4. kapitolaV dnešnej kapitole budeme mať aj krátky pohľad Edwarda. Potrebujeme si vysvetliť pár vecí. Potom sa stretneme so všetkými Cullenovcami a budeme mať aj prvý pred darček. V podobe koho? To si musíte prečítať.
Vianočná kapitolová súťaž. Podmienka - vianočná atmosféra.

 

Šťastné a veselé - 3. kapitola

Šťastné a veselé - 3. kapitolaVianočná kapitolová súťaž. Tretia podmienka - rolničky.

V dnešnej kapitole sa to na začiatku trochu zauzlí. Ostane tu pár otázok, ktoré však budú zodpovedané v pokračovaní. Môžete sa tiež tešiť na spoločné rande Edwarda a Belly. Príjemné čítanie.

 

Šťastné a veselé - 2. kapitola

Šťastné a veselé - 2. kapitolaSúťažná poviedka.
Vianočná kapitolová súťaž, druhá podmienka - radostné stretnutie.
Táto kapitola sa bude niesť v pokojnom duchu. Bella sa nám stretne s chlapcom zo svojich snov a dokonca aj s chlapcom, s ktorým tancovala. Príde na to, že je to tá istá osoba?

 

Femme au masque - 31. kapitola

Femme au masque - 31. kapitolaStrach, čo je vlastne strach? Čo v sebe skrýva toto krátke slovíčko? Päť písmen a predsa tak veľa. Zmocňuje sa nás tak často! Na každom kroku. V každej minúte nášho života. Potichu sa vkradne do nášho života, po špičkách, dýcha nám na krk, a keď začujeme zvuk, obzrieme sa. Márne ho hľadáme, nevidíme ho. No strach nás vidí. Stojí v úzadí, a keď sa konečne definitívne rozhodne, skočí pred nás s roztiahnutými rukami a pohltí nás.

Dokončeno

Šťastné a veselé 1. kapitola

Šťastné a veselé 1. kapitolaBella žije iba so svojím otcom Charliem, ktorý ju vychováva sám. Bellina matka totiž zomrela pred pár rokmi, ale niečo svojej dcére zanechala. Týždeň pred jej maturitným večierkom Bella dostane dar, ktorý jej zanechala mama aj s listom. Čo to bude? Ako Renée vedela, čo jej dcéra bude potrebovať, keďže zomrela ešte skôr, ako jej dcéra prišla do maturitného ročníka? Stretneme sa tu aj s našim milovaným Edwardom? To sa dozviete, keď sa začítate do mojej poviedky. Súťažná poviedka. Vianočná kapitolová poviedka, podmienka - sneží.

 

Femme au masque - 30. kapitola

Femme au masque - 30. kapitolaO päť minút neskôr... Môj otec stále stojí a hľadí pred seba, nedýcha. O desať minút... Môj otec stojí a hľadí pred seba, nedýcha, ale pokrok je, že pootvoril ústa. No hlásku nevydal. O pätnásť minút... Môj otec stojí a hľadí pred seba, teraz sa už pokúša dýchať, i keď to nepotrebuje. Pravou rukou si vchádza do vlasov a ja s nádejou čakám, že konečne prehovorí.

 

Femme au masque - 29. kapitola

Femme au masque - 29. kapitola„Alice, stalo sa niečo? A nehovor, že nie, poznám ťa, sestrička.“ Zahľadela sa mi priamo do očí a sklonila zrak. Je to ešte vážnejšie, ako som si myslela. Nechce mi pozrieť do očí, čo neznačí nič dobrého. „Prosím ťa, povedz mi to, nemôžem ťa vidieť takúto. Bolí ma, keď moji najbližší trpia,“ žiadala som ju a hladila ju po ramene.
„On tu bol,“ šepla a ďalej skenovala svoje značkové lodičky.
„Kto? O kom to hovoríš?“ Nechápala som, o kom je reč. Kto tu bol, hrozí nám niečo?

 

Femme au masque - 28. kapitola

Femme au masque - 28. kapitola„Edward, uvedom si, že ja chcem vidieť svoju dcéru, nebaví ma ju sledovať z diaľky. Chcem ju už objať a držať v náručí.“ Eric znel rozhorčene. Nečudujem sa mu, boli sme tu už týždeň a ja som stále nenabral odvahy. Dokonca som nekontaktoval ani Carlislea, popravde som sa bál, že všetkým povedal o dohode s Arom. Neverím, že vydržal mlčať tak dlho, on neuznával klamstvá.

 

Femme au masque - 27. kapitola

Femme au masque - 27. kapitola„Bella, mohla by si na chvíľu?“ spýtal sa šeptom Carlisle, ktorý vošiel potichu do Tonyho izby. Všetci vedeli, kde ma nájdu. I keď môj syn nastupoval dnes ráno na strednú, každý večer som chodila strážiť jeho sny. Potichu som sedela na stoličke pod oknom a sledovala jeho tvár. Každú vrásku, ktorá sa mu v noci urobila, keď mal zlý sen, ale tiež som sledovala jeho letmé úsmevy, keď sa mu snívalo niečo pekné.

 

Femme au masque - 26. kapitola

Femme au masque - 26. kapitolaSlová bolia, hladia, šepkajú, aká je láska v našich srdciach. Ovinú sa okolo našej mysle, nášho srdca a rozplynú sa na našich perách ako kvapka jarného dažďa. Život je trápenie a úsmev, šťastie a sklamanie, začiatok a koniec.

 

Femme au masque - 25. kapitola

Femme au masque - 25. kapitola„Chceš si to vymeniť? Vieš, čo je to mať v bruchu niekoľko kilové dieťa, ktoré sa pýta na svet? Nevieš, rada si to s tebou vymením, tak ma neser,“ rozčuľovala som sa, pretože sa nemôže diviť, že tu kričím od bolesti.

 

Femme au masque - 24. kapitola

Femme au masque - 24. kapitolaOstáva tu, on sa rozhodol ostať tu. Bola som iba jedna z mnohých...

 

Femme au masque - 23. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Femme au masque - 23. kapitola„Osud mieša karty, ale my hráme.“

 

Femme au masque - 22. kapitola

Femme au masque - 22. kapitolaA je to tu... Volterra... Prajem príjemné čítanie.

 

Femme au masque - 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Femme au masque - 21. kapitola„Bella, chcel by som s tebou hovoriť ešte skôr, ako odídeme,“ povedal zvláštnym hlasom a kráčal preč. Kam si myslí, že ide! Najprv začne a potom nedokončí? Tak to teda nie.

 

Ty si naša rodina - 22. kapitola

Ty si naša rodina - 22. kapitolaTrápenie a vyznanie lásky...

Prajeme pekné čítanie. VictoriaCullen a 9moncici9

 

Femme au masque - 20. kapitola

Femme au masque - 20. kapitola „Sophieee!“ krik mojej lásky ma prebral z mojich myšlienok. Celá rodina nabehla do izby a nechápavo hľadela na nás. Bella ledva stála na nohách a oči jej zaplavili slzy.

 

Femme au masque - 19. kapitola

Femme au masque - 19. kapitola„Ešte dlho budeš očumovať tú letušku?“ zavrčala som mu do ucha a on sa zvonivo rozosmial. Sedeli sme totiž v lietadle smerom do Forks.

 

Femme au masque - 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Femme au masque - 18. kapitola„Bella, otvor dvere, tá izba je moja,“ zmiernil som tón hlasu v nádeji, že ma pustí dnu.
„Som nahá,“ povedala a dvere neotvorila. To si myslí, že ma toto zastaví? Videl som ju nahú pred pár hodinami a neprekážalo jej to.
„Nehraj sa na citlivku a otvor,“ tvrdohlavo som si stál za svojim a nehodlal odísť. Ak ma nepustí dnu, pokojne tie dvere vytrhnem z pántov.

 

Femme au masque - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Femme au masque - 17. kapitolaNaše hrdličky sú samé doma. Ako to asi dopadne? Ak to túžite vedieť, musíte začať čítať.

 

Femme au masque - 16. kapitola

Femme au masque - 16. kapitola„Čo-čo-čo tu robíš?“ spýtala sa trochu zadýchaným hlasom, musela utekať, ale čo ju tak veľmi mohlo vystrašiť?

„Chcel som, vlastne, ja sám neviem. Potreboval som vedieť, či si v poriadku,“ priznal som po pravde.

 

Femme au masque - 15. kapitola

Femme au masque - 15. kapitola„Okamžite sa zastav,“ zreval opäť a moje nohy samé zastali, ale neotočila som sa tvárou k nemu. Chcela som pokračovať v chôdzi, ale niečo mi v tom bránilo, akoby mi nohy vrástli do zeme. Pribehol ku mne a zdrapol ma za ramená, aby si ma otočil tvárou k sebe. Pohľad mi však naďalej smeroval k zemi a nie do jeho očí.

 

Femme au masque - 14. kapitola

Femme au masque - 14. kapitolaMáme tu pokračovanie. V tejto kapitole sa stretneme s Cullenovcami, ktorí už ostanú na scéne.

 

Femme au masque - 13. kapitola

Femme au masque - 13. kapitola

On sa nehýbe!

Preboha, čo to robím?

Neviem, kedy a ani ako, ale zrazu som bola v rohu miestnosti a kľačala na kolenách. Slzy sa predrali na povrch a vzlyky otriasali celým mojim telom. To som nechcela, ja mu nechcem ublížiť.

 

Femme au masque - 12. kapitola

Femme au masque - 12. kapitolaMáme tu ďalšie pokračovanie. Dnes to bude pokojná kapitola a Edward konečne niečo zistí. Bude to len tušenie, ale predsa sa pohneme ďalej. Príjemné čítanie.

 

Ty si naša rodina - 21. kapitola

Ty si naša rodina - 21. kapitolaUž som nemyslel na Bellu a dieťa, ale na pomstu. Chcel som ho zabiť...

Edwardov príchod do Kanady a stretnutie s Jacobom. Ako to bude vyzerať? Nechajte sa prekvapiť. A prajeme príjemné čítanie.

 

Femme au masque - 11. kapitola

Femme au masque - 11. kapitolaZotrela som poslednú slzu, ktorá stekala po mojom líci a pripútala som sa. Posledná slza, ktorú som vyronila pre Edwarda Cullena. Obyčajného človeka, ktorý mal odvahu pozrieť mi do očí a povedať, čo si skutočne myslí. Najväčšmi ma zarmucoval fakt, že mal pravdu.

 

Femme au masque - 10. kapitola

Femme au masque - 10. kapitola„Mlčte! Nestrpím, aby niekto pod mojím vedením bol ako vy. Nestrpím tu bitkára, ktorý si myslí, že ma oklame. Toto sa stalo prvý a poslednýkrát. Okamžite mi zmiznite z očí. V pondelok nech to je preč, lebo...“ Otočila sa mi chrbtom a ukázala na dvere. Keď si myslí, že odídem len tak, je na veľkom omyle. Mám toho akurát dosť.

 

Ty si naša rodina - 20. kapitola

Ty si naša rodina - 20. kapitolaBella je na ceste do Fort Nelson. Koho tam okrem Carlislea nájde??

Prajeme príjemné čítanie. :)

 

Ty si naša rodina - 19. kapitola

Ty si naša rodina - 19. kapitolaPomalými krokmi som sa blížil do obývačky a počúval tlkot srdca.

Počkať!

Žiadne srdce nepočujem. Niečo nie je v poriadku. Kde dopekla je Bella?

Príjemné čítanie praje 9moncici9 a VictoriaCullen. :)

 

Femme au masque - 9. kapitola

Femme au masque - 9. kapitola„V upírovi nie je nič ľudské. Sme deti noci, vrahovia a bezduché stvorenia. Nemáme srdcia a ani duše. Niekto tomu hovorí prekliatie, ja tvrdím, že je to oslobodenie. Nič nás nebolí, pretože nemá čo bolieť,“ prehovoril na mňa a ja som bola úplne zmätená z jeho slov. Ako môže voľačo takéto povedať? Prečo rozpráva takéto nezmysly?

 

Femme au masque - 8. kapitola

Femme au masque - 8. kapitola „Slečna Swanová.“ Slovo dobré ráno sa v tomto prípade niekde zabudlo. Len som ju zdvorilo oslovil. Aspoň som sa pokúsil dokonca aj o úsmev, ktorý, ako inak, odignorovala.

 

Aj sny sa môžu stať skutočnosťou

Aj sny sa môžu stať skutočnosťouOpäť oddychová poviedka.
Stretnutie Edwarda a Belly. Iné charaktery, ale predsa stále naši.

 

Femme au masque - 7. kapitola

Femme au masque - 7. kapitolaBalíček som položila na stôl a pustila som sa do premýšľania, čo v ňom asi môže byť. Viem, že jednoduchšie by bolo ho otvoriť a záhada by bola vyriešená, ale čo ak nie? Čo ak sa v tom balíčku skrýva niečo, čo mi zmení život alebo ho, nebodaj, ukončí?

 

Ty si naša rodina - 18. kapitola

Ty si naša rodina - 18. kapitolaBili sa vo mne dve Belly. Jedna hovorila ostaň, s Edwardom to vyriešite. Ale tá druhá kričala odíď...

Prajeme príjemné čítanie. :)

 

Femme au masque - 6. kapitola

Femme au masque - 6. kapitolaMáme tu pokračovanie mojej, vašej poviedky. Konečne sa dozvieme, ako si s prípadom poradil Edward. Podarilo sa mu ho vyriešiť alebo nie?

Príjemné čítanie. :)

 

Ty si naša rodina - 17. kapitola

Ty si naša rodina - 17. kapitola„Edwaaard,“ skríkla na mňa Bella a tým ma dostala z môjho premýšľania. Čo zase chce? Celé dni nepočujem nič iné iba: „Edward, natras mi vankúš. Edward, mám chuť na čínu. Edward, namasíruješ mi nohy?“ A čo robím ja? Všetko, a to doslovne. Naposledy som musel tri hodiny lietať po meste a zháňať jej čokoládovú zmrzlinu...

 

Femme au masque - 5. kapitola

Femme au masque - 5. kapitola Ako reaguje Bella po Edwardovom odchode? Je šťastná, že ho tam má? Príjemné čítanie praje 9moncici9. :)

 

Femme au masque - 4. kapitola

Femme au masque - 4. kapitola Konečne ste sa mi dočkali. Dlho očakávané stretnutie Edwarda a Belly je na svete.
Prajem príjemné čítanie 9moncici9. :)

 

Femme au masque - 3. kapitola

Femme au masque - 3. kapitola Z akého dôvodu bola Bella mimo? Pozná nebodaj Edwarda alebo je za tým niečo iné? A čo ak nastal prvý problém...
Príjemné čítanie praje 9moncici9.

 

Femme au masque - 2. kapitola

Femme au masque - 2. kapitola Rozhodla som sa túto kapitolu vydať skôr. Pozrieme sa na Edwarda, ktorý je v našom príbehu človek. Kam by ste sa vybrali prvý večer v novom meste?

Príjemné čítanie praje 9moncici9. :)

Dokončeno

Femme au masque - Prológ + 1. kapitola

Femme au masque - Prológ + 1. kapitola Život je ako jedna veľká myšlienka. Ako tisícka neprečítaných strán, v ktorých je ukrytá nádej, nový svet. Je to jeden veľký plán, milión uličiek a len jedna pravá.
Hovorí sa, že kľúčom ku šťastiu je viera v krásne veci.

Máme tu nový príbeh a nové osudy postáv. V tejto poviedke opäť spoznáme nové charaktery postáv a pozrieme sa na ich životy. Po celý čas budete mať v hlavách mnoho otázok, ale odpovedí sa dočkáte postupne.
Budem dúfať, že sa vám moja nová poviedka zapáči a získa si pár verných čitateľov. Príjemné čítanie praje 9moncici9. :)

 

Ty si naša rodina - 16. kapitola

Ty si naša rodina - 16. kapitolaMôj plán vychádza.

Edward leží pokojne vedľa mňa, objíma ma okolo pása a jeho sladký dych ma chladí na zátylku...

Aký mala Bella plán s Edwardom? A koho stretne v tejto kapitole? Nechajte sa prekvapiť. Prajeme príjemné čítanie.

 

Un Amor Real - Epilóg

Un Amor Real - EpilógA máte tu posledné kapitolu. Ako skončí náš príbeh? ´
Bude to klasika? Svadba a dieťa? Nebodaj premena? Alebo dokonca smrť...

Príjemné čítanie praje 9moncici9. :)

 

Un Amor Real - 23. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Un Amor Real - 23. kapitolaS kým šla Bella na ples? Edward to nebol. :) Kto teda? Ako vlastne dopadne ples? Budú konečne spolu? Veľa otázok a málo odpovedí. Ak chcete odpovede, nájdete ich tu. :)

Príjemné čítanie praje 9moncici9.

 

Vianočný bozk od 9moncici9

Vianočný bozk od 9moncici9Poviedka Vianočný bozk od 9moncici9 sa umiestnila na 18. mieste.

 

Ty si naša rodina - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Ty si naša rodina - 15. kapitola „Drž hubu, Isabella, nevieš, čo si urobila. Buď rada, že som ťa nerozbil tak, ako si to urobila ty s hodinkami po mojom otcovi, suka,“ zavrčal som. Behom chvíľky som ju zviazal a zatvoril dvere. Pekne nech tam je pár dní, ona ešte bude prosiť.

Príjemné čítanie praje 9moncici9 a VictoriaCullen. :)

 

Un Amor Real - 22. kapitola

Un Amor Real - 22. kapitola„Nikdy, rozumieš, nikdy by som ti neublížil. Nikto z mojej rodiny. Bella, nedokázal by som ti ublížiť. Príliš ťa milujem, aby som ti skrivil čo i len jediný vlas na hlave. Dal som ti niekedy dôvod na to, aby si si myslela, že ti chcem ublížiť?“

 

Pán P ako pán Pravý

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Pán P ako pán PravýBella tu nie je tá nevinná a slušná dievčinka. Má za sebou pár nevydarených vzťahov. Keď hovorím vzťahov, myslím tým vzťahov. :) Máme tu ale krásneho, mladého a najmä sexuálne zdatného suseda. Kto je tým susedom? Ako to medzi nimi bude?
Dočítate sa tu. :) Príjemné čítanie praje 9moncici9. :)

 

Un Amor Real - 21. kapitola

Un Amor Real - 21. kapitolaSnažila som sa zatvoriť dvere, no túžba po ňom neumierala. Stále mám ten pocit vo vnútri, stále cítim to chcenie. Všade ho vidím, všade ho cítim. Ako dlho to bude ešte trvať? Chcem vôbec ešte, aby sme boli od seba?

 

Ty si naša rodina - 14. kapitola

Ty si naša rodina - 14. kapitola„Naozaj? A čo tie ostatné modriny? Na tie mi tiež dáš ľad,“ podpichla som ho. Prebodol ma pohľadom, ale pokojným hlasom odvetil:

„Si v mojom byte, Isabella, a na tvojom mieste by som volil slová-“

Prajeme príjemné čítanie. VictoriaCullen a 9moncici9. :)

 

Un Amor Real - 20. kapitola

Un Amor Real - 20. kapitolaŽiarlivosť. Toto som pocítila, keď si tá namyslená fiflena sadla vedľa môjho Edwarda.

 

Un Amor Real - 19. kapitola

Un Amor Real - 19. kapitolaV dnešnej kapitole sa pozrieme aj na Bellu, aj na Edwarda. Belle príde list. Od koho? Edward sa dostane do ťažkostí so zákonom. Podarí sa mu z toho dostať?

 

Ty si naša rodina - 13. kapitola

Ty si naša rodina - 13. kapitola „Či by som to dokázal zabiť? Samozrejme. Je to ľahká odpoveď. Pozri sa na seba. Aj ty si vrah. Obyčajný vrah, ktorý zabil svoju vlastnú matku. Prehrýzla si si cestu z jej tela. Matka umrela tvojou vinou a to isté chceš, aby urobilo aj tvoje dieťa? Chceš, aby celý život trpelo? Aby sa obviňovalo z tvojej smrti? Chceš pre neho taký život ako máš ty? Si sebecká mrcha, ktorá pozerá len na seba. Keby si to dieťa milovala, tak sa ho vzdáš.“

 

Un Amor Real - 18. kapitola

Un Amor Real - 18. kapitolaRýchli!

Studení!

Silní!

Nejedia, nepijú!

Upíri!

 

Un Amor Real - 17. kapitola

Un Amor Real - 17. kapitolaDlho očakávané odhalenie Edwarda. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Un Amor Real - 16. kapitola

Un Amor Real - 16. kapitolaTakže, máme tu poslednú kapitolu, ktorá sa nesie v pokojnom duchu. Užite si ju. :)

 

Ty si naša rodina - 12. kapitola

Ty si naša rodina - 12. kapitolaMojím protiidúcim bol Jake. Jake, ktorý sa však teraz váľal na zemi v bolestiach, čo som ho presným úderom dverí pripravila o možnosť mať deti...

Príjemné čítanie praje 9moncici9 a VictoriaCullen. :)

 

Svadba mojej sestry

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Svadba mojej sestryIsabella Swanová sa chystá na svadbu svojej sestry. Koho si jej sestra berie? Ako do toho všetkého zapadá Edward Cullen?
Príjemné čítanie. :)

 

Un Amor Real - 15. kapitola

Un Amor Real - 15. kapitolaEšte si stále môžete užívať pokojné chvíľky. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Un Amor Real - 14. kapitola

Un Amor Real - 14. kapitolaMáme tu ďalší deň strávený u Cullenovcov. Čo si Emmett pripravil? Užívajte si pokojné chvíľky, kým sa ešte dá. :)

Príjemné čítanie prajem.

 

Un Amor Real - 13. kapitola

Un Amor Real - 13. kapitola„Čo to robíš? To nemyslíš vážne? Okamžite mi to daj dole. Rozumieš?“ On sa mi však iba smial. Tak toto je už vrchol. Prehodil si ma ako vrece zemiakov cez rameno a do druhej ruky vzal môj kufor. Hodil ma na zadné sedadlo svojho policajného auta.

 

Un Amor Real - 12. kapitola

Un Amor Real - 12. kapitolaMinulá kapitola neskončila skutočným bozkom. Belle sa to veľmi nepáčilo. Urobí niečo preto, aby sa to nezmenilo? K tomu všetkému pôjdu s Edwardom spolu do školy. Čo sa stane tam?

Príjemné čítanie praje 9moncici9.

 

Un Amor Real - 11. kapitola

Un Amor Real - 11. kapitolaMáme tu prvé rande. Ako dopadne? Bude prvá pusa? :)
Prajem príjemné čítanie. :)

 

Un Amor Real - 10. kapitola

Un Amor Real - 10. kapitola„To ti mám ja akože obliekať nohavičky a tú smiešnu vec, ktorú nosíš pod krkom?“ Hlas sa mu neskutočne triasol a ja som bola červená až na zadku.

 

Un Amor Real - 9. kapitola

Un Amor Real - 9. kapitolaKto je za tým, že sa Bella takto zachovala?

 

Závoj súmraku - 12. kapitola + Epilóg

Závoj súmraku - 12. kapitola + EpilógPodarí sa nakoniec Edwardovi prísť včas? Zachráni svoju milovanú Isabellu? Ako to všetko dopadne?

 

Un Amor Real - 8. kapitola

Un Amor Real - 8. kapitola„Čo som ti povedal,“ zreval Charlie. Počkať, Charlie? Charlie je doma? „Pán Swan, prepáčte, ja, ja vám to vysvetlím,“ začal Edward hneď, ako odo mňa odskočil. Ja som len kmitala očami z Edwarda na Charlieho. Ochraniteľsky som sa postavila pred Edwarda.

 

Závoj súmraku - 11. kapitola

Závoj súmraku - 11. kapitola„To je jedno. Čo tu, došľaka, robíte? Prečo nespíte? Povedal som jasne, že prídem ja za vami. Nie, že máte vy stepovať v mojej izbe.“ Bol rozzúrený a ja som nevedela prečo.

 

Un Amor Real - 7. kapitola

Un Amor Real - 7. kapitolaVložil som ruku dnu a ona vzdychla.

„Hlbšie,“ zastonala. Tak som posunul ruku hlbšie.

„Ešte viac.“ Zašiel som ešte viac.

 

Závoj súmraku - 10. kapitola

Závoj súmraku - 10. kapitolaPodarí sa Emmettovi odviesť domov Isabellu? Dočítate sa v tejto kapitole.

 

Un Amor Real - 6. kapitola

Un Amor Real - 6. kapitolaKto by to bol povedal, že má také telo. Bella, na čo to myslíš? Prišla si mu opraviť auto a nie pozerať na jeho dokonalé vypracované telo.

 

Závoj súmraku - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Závoj súmraku - 9. kapitolaChceli ste zblíženie? Máte ho. :)

Pomaly som kráčala k nemu, stále viac som sa ponárala do fantázie tejto miestnosti, ktorá vyžarovala sexualitu.

 

Un Amor Real - 5. kapitola

Un Amor Real - 5. kapitolaMáme tu ďalšiu kapitolu. Je to slabšia kapitola, v ktorej sa veľa neudeje. No napriek tomu prajem príjemné čítanie.

 

Závoj súmraku - 8. kapitola

Závoj súmraku - 8. kapitolaKto písal Isabelle? Poteší sa listu, alebo nie? Posunie sa konečne vzťah vojvodu a Isabelly?

 

Un Amor Real - 4. kapitola

Un Amor Real - 4. kapitola„Žiadne ohmatávanie mojej zadnej časti tela. Ani južne od rovníku, ani severne.“

 

Un Amor Real - 3. kapitola

Un Amor Real - 3. kapitolaKto bol neznámy hlas? Tipovali ste správne?

 

Závoj súmraku - 7. kapitola

Závoj súmraku - 7. kapitola „Chcete mi tým povedať, že máte strach, že vás zabijem rovnako, ako Tanyu? Chápem to správne?“ Vyvalila na mňa oči. Zámerne som vetu sformuloval takto. Všetko má svoj dôvod.

 

Ty si naša rodina - 11. kapitola

Ty si naša rodina - 11. kapitola Dlho očakávaná kapitola. Je celá z pohľadu Edwarda. Ako sa cítil, keď ho Bella vyhodila? Čo robil? Na čo myslel?

Posadil som sa drevené schody, oprel som sa chrbtom o stĺp a k perám som si priložil moju „Alenku“. Príjemné čítanie prajem 9moncici9 a VictoriaCullen.

 

Un Amor Real - 2. kapitola

Un Amor Real - 2. kapitolaPrípravy Edwardovho nového „ja" vrcholia. Ako bude vyzerať náš dokonalý a vždy krásny Edward Cullen? Keby ste nepoznali jeho pravú podstatu milovali by ste aj tak?

 

Ty si naša rodina - 10. kapitola

Ty si naša rodina - 10. kapitolaNie, toto nemohla byť pravda. Všetko, len toto nie...

Tak čo sa stalo Belle, prečo tak surovo vyhodila Edwarda zo svojho domu? Prajeme príjemné čítanie. :)

 

Závoj súmraku - 6. kapitola

Závoj súmraku - 6. kapitolaČo všetko povie Alice?

„Počula som príbeh. Minule v kuchyni sa o tom zhovárali dve pomocníčky, ale neviem, čo je na tom pravdy. A podľa čoho si to všetko myslia.“

Dokončeno

Un Amor Real - Prológ + 1. kapitola

Un Amor Real - Prológ + 1. kapitolaNesmrteľný Edward Cullen má všetko to, po čom túži každý. Krásu, popularitu a ako bonus aj nesmrteľnosť. No niečo mu chýba. Je to skutočná láska, ktorá nie je postavaná len na obdive vonkajšej krásy, ale najmä vnútornej. Túži po niekom, kto ho bude milovať preto aký je a nie preto, ako vyzerá. Zmyslí si, že chce vyzerať inak. Ako? Nechajte sa prekvapiť. Jedno však je isté. Ak by ste ho stretli po jeho premene, určite by ste ho nechceli pozvať ani na kávu. Pripravte sa na príbeh, ktorý hovorí o dnešnom svete, v ktorom mnoho z nás odsúdi ľudí bez toho, aby ho skutočne spoznali.

 

Niet ruže bez tŕnia - 20. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 20. kapitola „Alice, vymysli niečo, inak ruším svadbu,“ zafňukala som a zdola sa ozvalo vrčanie. Edward to musel počuť. Rozrazili sa dvere na izbe a ja som ľakom nadskočila.

 

Závoj súmraku - 5. kapitola

Závoj súmraku - 5. kapitola„Alice? O aký incident ide? Povieš mi to? Prosím ťa, času máme dosť a ja aj tak musím celý deň ležať.“ Pokúsila som sa o nevinný pohľad a ona prikývla.

 

Niet ruže bez tŕnia - 19. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 19. kapitola „Čo zase? Nehovor mi, že som zase o centimeter bližšie, alebo ďalej ako je to v papieri. A pozri, rozbil som zlatú guľu, teraz nám to nevyjde,“ rozčuľoval som sa. Mal som plné zuby toho zdobenia a celej Alice. Dokonca už som chytal nervy aj na to Belline dirigovanie. „Edward, viac doprava.“ Alebo „Edward, máš to dať nižšie.“ Čo som komu urobil? Ešte raz povie Edward a dám si zmeniť meno.

 

Závoj súmraku - 4. kapitola

Závoj súmraku - 4. kapitola„Mal si pravdu, nie je taký zlý,“ zašepkala a myslela si, že to nepočujem. Musel som sa zasmiať. Strelila po mne pohľadom a celá sa začervenala. Jasper ju chytil okolo pása a viedol ju von z izby.

 

Niet ruže bez tŕnia - 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Niet ruže bez tŕnia - 18. kapitola „Choď po lupeňoch a za hlasom svojho srdca. Teším sa na teba. E.“ Po lupeňoch? Vyšla som z izby a celá chodba bola posiata červenými lupeňmi. Pripadala som si ako televízna hviezda, ktorá kráča po červenom koberci.

 

Závoj súmraku - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Závoj súmraku - 3. kapitola „Ste plná prekvapení, mylady. Dovolím si tvrdiť, že keby ste boli kurtizána, tak týmto bozkom zarobíte majland.“ Zasmiala sa a to ma prekvapilo. Nevzala to ako urážku, ale ako lichôtku, ba dokonca humor.

„Viete, že mám plné právo vás vyfackovať za túto poznámku?“

 

Niet ruže bez tŕnia - 17. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 17. kapitola„Vy spolu frajeríte?“ spýtal sa vážnym hlasom a ručičky mal založené pred sebou. Bella sa zachichúňala.

 

Závoj súmraku - 2. kapitola

Závoj súmraku - 2. kapitola „Mylady nie je hladná, odveďte ju do jej komnaty. Okamžite,“ rozkázal a podal moju ruku slúžke. Pred odchodom som ešte skríkla: „Ste netvor, nie je vo vás ani štipka ľudskosti. Ste zviera.“

 

Ty si naša rodina - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Ty si naša rodina - 9. kapitola„Už ma nebaví byť tvojou štvanou zverou. Chceš ma zabiť, to je predsa to, prečo si tu. Tak urob to, čo máš. Ukončime to tu a teraz. Stojím tu a nemienim sa brániť. Už viac nie. A budem úprimný. Bude mi cťou umrieť tvojou rukou.“
Zabije ho? Alebo nie?
Máme tu novú kapitolu. Som zvedavá, čo na ňu poviete. :)

 

Niet ruže bez tŕnia - 16. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 16. kapitola Zmení sa už konečne vzťah Belly a Edwarda? Ako dopadnú nákupy?

Dokončeno

Závoj súmraku - 1. kapitola

Závoj súmraku - 1. kapitola Dočkali ste sa novej poviedky.

Dvadsať ročný Edward Anthony Massen Cullen, vojvoda z Bostnu. Zdedil spolu s titulom i množstvo dlžníkov. K nim patrí aj brat kontesy Isabelly Marie Swanovej. Aby Isabella zachránila svojho brata pred väzením, prijme vojvodovo pozvanie na svoje rodinné sídlo. Rozhodne sa tam zájsť i napriek tomu, že o mladom mužovi kolujú čudné chýry. Ukazuje sa totiž iba za súmraku, alebo v noci. Ako Isabella splatí bratov dlh? Dozvieme sa, prečo sa záhadný vojvoda ukazuje len za súmraku?

 

Niet ruže bez tŕnia 15. kapitola

Niet ruže bez tŕnia 15. kapitolaHej–hou, hej-hou, už ideme domov.
Hej–hou, hej–hou, a spievame si veselo.
Hej–hou, hej–hou, keď máme starosť...
Edward nám tu bude operovať! Komu sa čo stalo? Rýchlo čítajte. :)

 

Niet ruže bez tŕnia - 14. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 14. kapitola„Ja ti ale ručičku nedám,“ vyhlásil a založil si rúčky do vreckách na vetrovke.

Žeby si Edward nerozumel s deťmi? Alebo sa mýlim?

 

Ty si naša rodina - 8. kapitola

Ty si naša rodina - 8. kapitola„Tie kvety si to nezaslúžili,“ šepol mi do ucha známy hlas. Pomrvila som sa na posteli a prevalila sa na druhú stranu. Na stehne som zacítila chladnú ruku. Prešla mi po boku a odhrnula zo mňa košieľku.

Máme tu Belline rande. Ako dopadne?

Kapitolu písala VictoriaCullen...

 

Niet ruže bez tŕnia - 13. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Niet ruže bez tŕnia - 13. kapitola„Au, bolia ma aj vlasy. Čo sa to včera vôbec stalo?“ krútila hlavou so zatvorenými očami.

„Čo tu robíš? Čo tu chceš? Prečo si tu?“ Stiahla zo mňa deku a zakryla sa až po uši. Ona si nič nepamätá?

„Bella, zlatko, nič si nepamätáš?“

 

Niet ruže bez tŕnia - 12. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 12. kapitola „Hej, barman, niečo tvrdé. A riadne,“ zavolala som na barmana, ktorý sa ma snažil odignorovať. Otočil sa a ja som skoro odpadla - a on tiež.

„Bella?“ spýtal sa.

 

Ty si naša rodina - 7. kapitola

Ty si naša rodina - 7. kapitolaV dnešnej kapitole sa Edward konečne dozvie niečo o Belle...

„Nenávidím ťa, Edward Cullen. Nech si kde si, nenávidím ťa!“ Zaťala tie malé rúčky v päsť a až tam som videl, ako celá horela od zúrivosti. Skoro jej išla para z hlavy.

 

Niet ruže bez tŕnia – 11. kapitola

Niet ruže bez tŕnia – 11. kapitola Návrat Edwarda. Aká bude reakcia rodiny?

 

Ty si naša rodina - 6. kapitola

Ty si naša rodina - 6. kapitolaZdvihla som nohu, aby som si upravila topánku a v ústach sa mi zasekol výkrik. Stratila som rovnováhu a padla dozadu. Rukou som sa márne snažila zachytiť závesu. Privrela som oči a čakala na pád. Ten bol však oveľa pohodlnejší, než som si pôvodne myslela.

„Ste v poriadku?“ opýtal sa ma...

Prajeme príjemné čítanie. :)

 

Niet ruže bez tŕnia - 10. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 10. kapitola Máme tu 10. kapitolu. :) Čo sa v nej udeje? Kam nakoniec pôjde Bella s deťmi?

„Ti hovolím, že Ališ tu nie je. Je vo vaničke s Emmettom a s Lose.“

 

Niet ruže bez tŕnia - 9. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 9. kapitola Čo urobí Bella po Edwardovom odchode? Odíde? Kam pôjde? A čo Ed? Hryzie ho aspoň trošičku svedomie za to, čo napáchal? Čítajte v tejto kapitolke.

 

Ty si naša rodina - 5. kapitola

Ty si naša rodina - 5. kapitolaBella bude mať telefonát od Alice. Prečo? Zároveň Edwardovi príde sms a následne telefonát.

„To nemyslíš vážne! Oni poslali na teba Isabellu? Zlatý môj, uteč. Nemáš ani predstavu, kto a čo je zač. Čím skôr zmizni, keď ti je život milý.“

Príjemné čítanie prajú 9moncici9 a VictoriaCullen

 

Niet ruže bez tŕnia - 8. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 8. kapitola Koho stretne? Ako dopadne stretnutie?
„Sú dobrí a statoční, rýchli a smelí, bystrí a verní, to svet o nich vie."

 

Ty si naša rodina - 4. kapitola

Ty si naša rodina - 4. kapitolaSpotenou rukou som chytila kľučku a druhou pevnejšie za chrbtom zovrela kôl. Nadýchla som sa a prudko rozčapila dvere...

Pomstí sa Bella v tejto kapitole Edwardovi? Prajeme s 9moncici9 príjemné čítanie. :)

 

Niet ruže bez tŕnia - 7. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 7. kapitola Bella a Emmett trávia spolu veľa času, ale niečo sa skomplikuje a Bells musí odísť.

 

Ty si naša rodina - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Ty si naša rodina - 3. kapitola„Prišiel som si po to, čo mi právom patrí,“ zavrčal na mňa a násilím ma vytiahol za ruku von.

 

Ty si naša rodina - 2. kapitola

Ty si naša rodina - 2. kapitola„Pobozkaj ma,“ vydýchla som. Mala som taký nevinný hlas, že mňa samú to zase prekvapilo. Asi ani nepatril mne. Ale nebolo kedy čudovať sa. Zohol sa ku mne a letmo ochutnal moje pery. Tie jeho chutili tak neskutočne sladko. Zaborila som prsty do jeho vlasov a pritiahla si ho bližšie. Zavrčal...

Prajeme príjemné čítanie, VictoriaCullen. :)

 

Niet ruže bez tŕnia - 6. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 6. kapitolaDlho očakávaný pohľad Edwarda. Dúfam, že budete aspoň trošku spokojné.

Písala som to pri tejto pesničke, ktorej video pridávam.

 

Ty si naša rodina - Prológ + 1. kapitola

Ty si naša rodina - Prológ + 1. kapitola Edward nie je taký, ako ho poznáme z kníh a filmu. Žiadne vegetariánstvo, ale pravá ľudská krv. Neplatí tu zákon o nezraniteľnosti upíra. Upírovi neublíži drevený kôl do srdca? Hlúposť. Nespáli ho slnko na popol? Tiež hlúposť.
„Ten, kto vládne nad druhými, môže byť mocný, ale ten, kto ovláda sám seba, je predsa len mocnejší.“

 

Niet ruže bez tŕnia - 5. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 5. kapitola Máme tu konečne prítomnosť. Všetko dôležité ste sa dozvedeli v minulých kapitolách. Bella je stále ukrytá pred celým svetom na Aljaške. Síce je len pár dní po pôrode, ale cíti sa dobre a to všetko vďaka svojím ratolestiam. Koho tam stretne? Ako bude dotyčný reagovať na to, že naša čerstvá mamička žije a dokonca má detičky?

 

Niet ruže bez tŕnia - 4. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Niet ruže bez tŕnia - 4. kapitola Toto už je posledná kapitola, ktorá sa bude odohrávať v minulosti. Teraz sa dozvieme, ako prišla naša Bellinka k svojim malým pijavičkám. Od budúcej kapitoly tu budeme mať už len prítomnosť. Takže si užite chvíľku romantiky.

 

Niet ruže bez tŕnia - 3. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 3. kapitola Opäť sa vrátime do minulosti. Dozvieme sa konečne, kto našu Bellu zachránil, aj keď verím, že to všetci dobre viete. Ale nikto nevie, ako to pokračovalo. Samozrejme, na záver kapitoly sa tiež pozrieme aj do prítomnosti za našou Bells.

 

Niet ruže bez tŕnia - 2. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 2. kapitola Prežila to Bella? Žije? Našiel ju niekto? Ak áno, kto ju našiel? Podarí sa ju zachrániť?

Dokončeno

Niet ruže bez tŕnia - 1. kapitola

Niet ruže bez tŕnia - 1. kapitola V prvej kapitole sa pozrieme do minulosti, ako to všetko začalo. Čo sa stalo.

„Ten hajzel ma podviedol!“

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 15. kapitola + Epilóg

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 15. kapitola + EpilógTak a máme tu svadbu. Konečne sme sa dočkali. Ale čo ak Bellu pochytí predsvadobný stres?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 14. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 14. kapitolaMáme tu dlho očakávaný boj. Kto vyhrá? Cullenovci? Volturiovci? Bude mať boj šťastný koniec?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 13. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 13. kapitolaČo urobia Volturiovci, keď sa dozvedia, že Isabella utiekla? Čo videla Alice?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 12. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 12. kapitola„Jacob? Si to ty? Fuj. Smrdíš,“ povedala som a začala som sa smiať. Jacob je pes. Ja som upír. Príde to smiešne ešte niekomu, alebo len mne?
Je Jacob jej kamarát ešte z čias, keď bola človekom? Je to ten istý Jacob, ktorý ju nechal ísť samú domov v ten večer, keď ju premenili? A čo robí tu?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 11. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 11. kapitolaAko to zvláda Bella vo Volterre? Kto vlastne volal Edwardovi? Bola to Bells? Bola to neznáma, čo volala aj minule?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 10. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 10. kapitola Pohľad Edwarda na spoločnú noc, list od Belly a hovor od neznámej ženy...

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 9. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 9. kapitolaTakže Bella odišla. Čo sa stane, keď sa stretne s Damonom? Vezme ju do Volterry?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 8. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 8. kapitolaEdward nám Bellu pozval na maškarný ples. Čo si Bella pripraví pre Edwarda?
A čo sa stane na záver?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 7. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 7. kapitolaEdward a Bella sa nám zbližujú. Kapitolka je dlhšia a najmä z pohľadu Edwarda. Na záver pohľad Belly a reakcia Jess.

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 6. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 6. kapitolaBella sa opäť bude utápať v žiali a bude sa snažiť rozhodnúť sa, či Edward alebo Damon. Dokáže sa už rozhodnúť? Budeme tu mať aj pohľad Damona na záver kapitoly. Ale sklamem vás, Damon teraz z hry vypadne, ale ešte sa vráti. Za to sa konečne dozviete, prečo Bellu chce Aro.

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 5. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 5. kapitolaZostaneme ešte v škole, kde sa naša Bells pochytí s Jessicou. Kam náhle musí Damon odísť? Hovorí pravdu?

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 4. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 4. kapitolaNa scénu nastupuje nová postava a tiež sa pozrieme na Bellu. Bude tu najmä jej pohľad. Kapitola je dlhšia, trošku oddychovejšia, ale aj napriek tomu dúfam, že vás nebude nudiť.

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 3. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 3. kapitolaAko sa cítil Edward, keď Bella utiekla, čo robil? Čo sa vlastne stalo s Bellou? V tejto kapitole sa zase všetko zmení a dozviete sa niečo viac...

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 2. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 2. kapitolaTakže, máme tu konečne rande, ako to nakoniec dopadne? Zblížia sa nám? Táto kapitola bude dlhšia... Nezabúdajte, nič nie je také, ako na prvý pohľad vyzerá. :)

 

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 1. kapitola

Aj kamenné srdce môže začať milovať - 1. kapitolaEdward nie je taký nevinný ako bol vo filme, ale stať sa môže čokoľvek... Nechajte sa prekvapiť...

Dokončeno

Aj kamenné srdce môže začať milovať - Prológ

Aj kamenné srdce môže začať milovať - PrológIsabella Maria Swanová je obyčajné dievča, aspoň do toho osudového večera, kedy sa sama vracia z mesta... Čo sa jej stane? Ako sa s tým vyrovná?
Je to moja prvá poviedka, dúfam, že sa bude páčiť, a že zanecháte komentíky. 9moncici9Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!