Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Smečka Volturiových - Caius

Smečka Volturiových - CaiusCaius Volturi.

Celé jméno: Caius Volturi

Stav: upír

Datum narození: někdy před rokem 1300 před naším letopočtem

Datum přeměny: neznámé

Původce přeměny: neznámý

Místo původu: Řecko

Barva vlasů: bílá

Barva očí: rudá/černá potažená mléčnou vrstvou

Výška: 175 cm

Vnější popis: Caius je střední postavy a nebývale elegantní, téměř se zdá, že pluje. Má sněhově bílé vlasy po ramena a bílou pleť působící průsvitně a křehce.

Zvláštní schopnosti: Bez zvláštních schopností.

Vzdělání/povolání: Společně s Arem a Marcem je jedním ze tří vůdců smečky Volturiových.

Vztahy v rodině/smečce: Jeho manželkou je Athenodora. Nejbližší mu jsou Aro, Marcus a Sulpicia. Volturiovým slouží garda.

Minulost:

Caius se narodil minimálně sto let před Arem a přeměněn byl před čtyřicátým rokem života.

Než potkal Ara, dostal se do konfliktu s Rumunskou smečkou, sice se mu podařilo vyváznout, ale vypěstoval si k Rumunům hlubokou nenávist. Poté se potkal s upírkou Athenodorou a začali cestovat jako pár.

Poprvé Ara potkal jako novorozeného upíra, ale ten už tehdy formuloval svůj plán na ovládnutí upířího světa a připojil k sobě talentovaného upíra Marca. Myšlenka na spojenectví s talentovanými upíry se mu líbila, navíc se mu příčila představa vlastní slabosti. Věděl, že Rumuni nebo kdokoliv jiný silnější by jej mohl lehce zabít a on chtěl být stejně silný a mocný jako Aro. Přestože Caius neměl žádný psychický dar, Ara přitahovaly jeho ambice a vášnivá nenávist – viděl v něm skvělý materiál pro manipulaci.

Caius a Athenodora rozšířili Arovy řady, ke kterým se později přidala Didyme a Sulpicia. Aro a Caius se domnívali, že více členů by ředilo jejich moc, proto nadále přijímali už jen podřízené.

Když Aro a Caius viděli, jak Marca zdrtila smrt Didyme, uzavřeli dohodu a své manželky chránili za každou cenu. Díky neměnné povaze upírů Caius stále miluje svou manželku a vězení, do kterého ji uvrhl, si ospravedlňuje snahou udržet ji v bezpečí.

Caius nebyl tak trpělivý jako Aro, ale chápal přednosti jeho dlouhodobého plánu a podporoval jej ve snaze utajit upíří existenci, neboť je to hnalo proti Rumunům.

Poté, co byli Rumuni téměř zničeni, se Caius začal soustředit na tresty a zbytek rozhodování nechal na Arovi. Caius by nikdy nebyl zcela spokojen, kdyby ho Chelsea nepřipoutala ke smečce.

Když byli Rumuni zničeni, zabýval se trestnými výpravami – tažení za vymýcení vlkodlačí populace, při jednom vlkodlačím útoku se cítil slabý a zranitelný, tento pocit nesnášel, proto se rozhodl Děti měsíce zlikvidovat. Další výprava byla zaměřena na zničení nesmrtelných dětí, čistku po jižanských válkách a další.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Smečka Volturiových - Caius:

 1
5. Elsa
22.09.2019 [16:28]

Páni, úžasná stránka, už jsem si přečetla o Arovi a pokračuji dál Emoticon Emoticon

4. anonym
29.01.2015 [13:23]

Emoticon

3. ercavampire
08.03.2013 [14:14]

Emoticon Emoticon Emoticon

17.05.2012 [14:45]

CatharineSarahAnnTaky si myslím Emoticon

1. Arnessie
29.04.2012 [21:27]

Opravdu super životopis Caius je ten nejlepší z celého světa twilight Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!