Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Smečka Blacků - Quil Ateara V.

chocolate1


Smečka Blacků - Quil Ateara V.Quil Ateara V., člen smečky Blacků.

Jméno: Quil Ateara V.

Datum narození: 1990

Pozice mezi Quileuty: člen smečky

Zdroj vlkodlačích genů: linie Atearů a Blacků

Lidská barva vlasů: černá

Barva vlčí srsti: čokoládově hnědá

Barva očí: hnědá

Výška: přes 183 cm

Vnější popis: Quil je menší než Embry, ale svalnatější. Mívá zlomyslný úšklebek a je ostříhaný téměř dohola.

Vzdělání/povolání: Chodí na střední školu v rezervaci. Je ochráncem La Push.

Členové rodiny: Je synem Qiula Ateary IV. a Joy Quehpy Atearové. Qiul Ateara III., známý jako Starý Quil, je jeho dědečkem. Quil se otiskl do Claire.

Minulost:

Quilův pradědeček Quil Ateare II. pomáhal zformovat smlouvu s Cullenovými. Jeho otec Quil Ateare IV. zemřel na lodi, když byl Quil ještě malý, a od té doby jej vychovává matka Joy a dědeček Starý Quil. Je jedním z nejlepších přátel Jacoba.

Quil se ke smečce připojil jako šestý. Už nějakou dobu před tím jej znepokojovaly dramatické změny u bývalých přátel a netušil, proč se odcizili, proto jej velice potěšilo, když se dozvěděl pravdu a připojil se ke smečce. Jeho nový vlkodlačí styl života se zkomplikoval až ve chvíli, kdy se otiskl do Claire, které byly dva roky.

Toto vyvolalo u smečky velké pozdvižení, neboť se ostatní začali obávat, že je čeká stejný osud a mohli by ublížit někomu tak, jako Sam Lee. Smečka došla k teorii, že zvýšenou frekvenci otiskování způsobuje přítomnost Cullenových a jejich genetické povědomí tak kompenzuje trvalou upíří hrozbu a postrkuje je k rozmnožování. Tato teorie samozřejmě závisí na předávání vlkodlačího genu.

Ovšem ve světle Jacobova otisku se tato teorie stala pochybnou. Větší důraz se samozřejmě přikládal Claiřinu věku. Třeba že legendy o takových případech mluvily, vlkodlaci na ně pohlíželi jen jako na historky, tento mýtus se jim zdál nemravný. Ve skutečnosti ovšem neexistovalo nic čistšího než Quilovy platonické city ke Claire. Podmínkou jejich vztahu je, že jí nikdy žádným způsobem nijak neublíží a všichni vlkodlaci se o tom můžou přesvědčit. Také ale vědí, že by to lidé nepochopili, proto otisk tají.

Quil může být jedině rád, pokud je Claire šťastná a v bezpečí, je spokojený.

 

Převzato z oficiálního průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Smečka Blacků - Quil Ateara V.:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!