Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Mike Newton


Mike NewtonMike Newton je spolužák Belly.

Celé jméno: Mike Newton

Stav: člověk

Datum narození: 1988

Místo původu: Sacramento, Kalifornie

Barva vlasů: světle blond

Barva očí: jasně modrá

Výška: 180 cm

Vnější popis: Mike je pohledný. Když jej Bella potkala, měl ještě dětskou tvář, ale během druháku na střední škole jeho obličej svou kulatost ztratil. Původně nosil vlasy do bodlinek, ale v současné době si je nechává dorůst po vzoru Edwarda Cullena.

Vzdělání/povolání: Maturoval na Střední škole ve Forks. V současné době pracuje v obchodě svých rodičů Newton´s Olympic Outfitters.

Členové rodiny: Žije se svou matkou Kate a otcem.

Minulost:

Mike se narodil v Kalifornii, je jedináčkem. Když mu bylo deset, jeho rodiče se přestěhovali do Forks, kde si otevřeli obchod se sportovním vybavením. Ve škole je velice populární a chodil s nejoblíbenějšími dívkami ve škole včetně Lauren a Jessicy.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodce



Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Mike Newton:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz



...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!