Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Soutěžní povídky » CullenGirl - Cesty

11. soutěžní povídka

Cesty

Bylo to zhruba dva měsíce co jsme se s Edwardem rozešli.Oba jsme věděli že už to prostě dál nejde.Poslední kapkou bylo když se Edward porval s Jacobem a Jacoba odvezli do nemocnice s několika polámanými žebry.Já jsem se s Edwardem hrozně pohádala a skončilo to tak že mi řekl:,,Bello je načase aby ses rozhodla, buď já nebo to psisko.Já už to trpět nebudu."Od té doby jsem každý den navštěvovala Jacoba v nemocnici.Stali se z nás nejlepší přátelé a z přátelství postupem času láska.Pak přišel čas říci Edwardovi že jsem se zamilovala do Jacoba a doufat že mu znovu neublíží.
Edward zareagoval opravdu nečekaně.Říkal něco jako že to čekal a tvářil se velmi spokojeně,jen ještě upozornil Jacoba na hranici a pak zmizel z místnosti i z mého života.
S Jacobem jsem byla opravdu šťastná.On byl moje slunce,Edward byl můj měsíc.Časem jsme s Jacobem došli k rozhodnutí že je načase odjet z Forks a přestěhovali jsme se do Los Angeles.Sam,Seth,Embry,Quil a Paul za námi jezdili každý víkend podávat Jacobovi čerstvé zprávy co se děje ve Forks a v okolí La push.Nikdy jsem moc neposlouchala, protože se většinou bavili o novorozených a o Cullenových.
S Jacobem jsme plánovali zásnuby a později i svatbu.Bylo léto a já a Jacob jsme se dívali na nějaký film,v tom se rozlítly dveře a Seth zahulákal:,,Jacobe,Jaku s Cullenovýma je zle.Volturiovi se vrátili a hledají Bellu."Vytřeštila jsem oči a zírala jsem na Setha s otevřenou pusou:,,Cože?A a Edward?Je v pořádku?"při vyslovení jeho jména mi naskočila husí kůže.Jacob se na mě znepokojeně podíval a pak kývl na Setha.Seth sklopil hlavu:,,Jestli jí nenajdou u Cullenových zabijou je."Jacob se vymrštil z gauče a strhal ze sebe oblečení.Rychle jsem se zvedla a popadla Jacoba za ruku:,,Jaku,lásko zachraň ho prosím."Jakmile jsem to dořekla,Jake si mě hodil na záda a rozběhl se lesem.Seth běžel hned za námi.
V La push jsme se zastavili.Jacob mě pohladil po tváři:,,Bello,ty zůstaneš tady,neboj se udělám co bude v mých silách abych Edwarda zachránil."Po tvářích se mi rozkoulely slzy.Nikdy nebudu moc být šťastná,vždyť já je miluju oba.Jake mě políbil a rozběhl se směrem k Forks.
Chvíli jsem jen tak postávala.Pak jsem šla do Jakeova garáže a nastartovala jsem novou dodávku,kterou chtěl věnovat Charliemu k narozeninám a rozjela jsem se směrem k Forks.Cestu ke Cullenovým jsem našla ke svému údivu velmi snadno.Před domem stálo Edwardovo krásné nablýskané volvo.Pomalu jsem došla až ke dveřím a s hlasitým zaskřípáním jsem otevřela.V místnosti bylo ticho.
Uprostřed pokoje stálo houpací křeslo, u něj Jake a jeho smečka.Rozběhla jsem se k němu:,,Jaku"a políbila jsem ho dlouhým polibkem.Někdo hlasitě zakašlal.Odtrhla jsem se od Jacoba a otočila jsem se.V křesle seděl snad nejkrásnější tvor,který se mi ještě velmi často zjevoval ve snech:,,Edwarde ach Edwarde ty si naživu!"křečovitě jsem ho objala.
Najednou jsem uslyšela kroky.Z kuchyně vyšla Alice a za ní Volturiovi.,,Tak Edwarde,ptám se tě naposledy,kde je Bella?"v tom hrubém hlase jsem hádala Ara.Z mých úst se vydralo:,,Jsem tady Aro,cos mi chtěl?"Edward se mi podíval hluboko do očí a políbil mě.Jacob zlostně zavrčel.Aro nás od sebe odloučil a praštil Edwarda do hrudníku.
Nechtěla jsem aby ho zabil a tak jsem vtrhla mezi ně.,,Bello,vrať se"křičel na mě Jake.Nemohla jsem se vrátit.Ne teď,když chtějí Edwarda zabít.Edward se vymrštil a stáhl mě s sebou stranou.Aro ho odhodil a pak se mi začal přibližovat ke krku.Jeho velké zuby se zabořili do mé jemné kůže,uslyšela jsem Jacobovo hlas a pak mě pohtila nekonečná tma.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek CullenGirl - Cesty:

 1
1. Tess
22.12.2011 [16:16]

Upřímně... slohově mi to ani trochu nesedí. Děláš obyčejné školácké chyby a ještě k tomu, ani neodděluješ čárky a tečky mezerama. Nápad je docela fajn, ale zpracování hrůza... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!