Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od Kixy25

Poviedky od Kixy25Kapitolovky: Nový život, nová láska? (rozpísaná)
Záblesk nového života (rozpísaná)
Volterra je môj skutočný domov (dokončená)
Volterra je môj nový domov (rozpísaná)
Láska medzi ružami (pozastavená),
Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane! (pozastavená)
Jednorázovky: Čo by bolo keby, Vanilla Twilight, Emmett u zubára, Emmett na rybách

 

 

nová jednorázovka - Mesačná víla

Pridané: 14. kapitola Nový život, nová láska?

 Nový život, nová láska?

1. kapitola  2. kapitola  3. kapitola  4. kapitola  5. kapitola 

6. kapitola  7. kapitola  8. kapitola  9. kapitola  10. kapitola

11. kapitola  12. kapitola  13. kapitola 14. kapitola  15. kapitola 

 

 

Moon Animation by Kixy25

 

Kapitolovky

 

 Záblesk nového života

O čom to je: Bella sa dostane do armády novorodených upírov, ktorí pod vedením svojho stvoriteľa chcú zaútočiť na Olympijský klan Cullenovcov. Objavuje svoj nový upírsky život a keďže nemá potuchy, aké pravidlá vládnu v upírskom svete, tak je celkom možné, že jej a zvyšku celej armády hrozí nebezpečenstvo od vymáhačov zákona, kráľovskej rodiny Volturiovcov.
Zistí Bella, že má šancu aj na iný život? Čo sa stane, keď po prvý krát uvidí Cullenovcov? Chce sa ale vôbec zmeniť a prijať aj iný spôsob svojho nového života? Podarí sa Edwardovi dohovoriť jej a presvedčiť ju, že armáda novorodených je pre ňu zlé miesto?

Stav: rozpísaná

Postavy: Bella, novorodení, Cullenovci, Volturiovci

Kapitoly

>1. kapitola< >2. kapitola< >3. kapitola< >4. kapitola<

 *****************

Volterra je môj nový domov

O čom to je: Pokračovanie VJMSD, písané z pohľadu nového upíra Nica, ktorého si Aro nechal v garde, všetko, čo sa stalo pred jeho príchodom ostáva tak, ako to bolo. Nico vďaka svojej schopnosti nebol zabitý Volturiovcami, hoci predtým bol v armáde novorodených. Podľa Ara má energetický štít - niečo úplne iné ako Bellin psychický a učí sa ho používať.

Stav: rozpísaná

Postavy: tie, čo vo VJMSD + Nico

Kapitoly

>1. kapitola< >2. kapitola< >3. kapitola< >4. kapitola< >5. kapitola<

>6. kapitola<  >7. kapitola<

*******************

 ********************

Volterra je môj skutočný domov

 

 Volterra je môj skutočný domov

 

O čom to je: Bella zistí strašnú pravdu - Cullenovci jej celý čas klamali a využili ju len na ceste za mocou, pretože Alice mala víziu, že ak by sa Bella stala upírkou a išla do Volterry, so svojim štítom by boli Volturiovci ešte neporaziteľnejší a o to ťažšie by pre Cullenovcov bolo zvrhnúť Arovu, Marcusovu a Caiusovu vládu a nahradiť ju svojou. Bella plná zmätených pocitov a naštvaná na celý svet spolu s Nessie utečie a nakoniec sa dostane do Volterry. Ale - podarí sa jej zapadnúť? Nájde si tam priateľov, lásku? Koho nového stretne a čo bude s Nessie? Stretne sa ešte niekedy s Jacobom? Bude Aro rád, že sa Bella rozhodla pridať sa ku Volturiovcom?

Stav: dokončená

Postavy: Bella s Nessie, Aro, Caius Marcus, Demetri, Felix, Alec, Jane, Gianna, ostatní Volturiovci + moje pridané postavy - Millie, Kika, Dominika, Gina, Lea...

 Počet kapitol: 30 + prológ a epilóg + 2 bonusy

 Kapitoly

>1.kapitola + prológ< >2.kapitola< >3.kapitola< >4.kapitola<

>5.kapitola< >6.kapitola< >7.kapitola<

>8.kapitola< >9.kapitola< >10.kapitola< >11.kapitola<

>12.kapitola< >13.kapitola< >14.kapitola<

>15.kapitola< >16.kapitola< >17.kapitola< >18.kapitola<

>19.kapitola< >20.kapitola< >21.kapitola<

>22. a 23.kapitola< >24.kapitola< >25.kapitola< >26.kapitola<

>>Bonus I.<<

>27.kapitola< >28.kapitola< >29.kapitola<

>30.kapitola< >Epilóg<

>>Bonus II.<<

 

************************

 

 

Láska medzi  ružami

Láska medzi ružami

Kapitoly: 15-20

Postavy: Bella, Edward (človek)

Obdobie: súčasnosť

Dej: Na začiatku je Bella ako malé dievčatko, u svojej babičky v krásnej záhrade plnej ruží má svoje obľúbené miesto, hojdačku. Najsvetlejším bodom jej dňa je vždy to, keď sa chystá k babičke. Obdivuje jej prácu na záhrade a miluje jej záhony ruží. Až jedného dňa spozná Edwarda, dieťa ľudí, ktorí sa stali upírmi až po jeho narodení a majú zakázané povedať mu, čo sú v skutočnosti zač. Spolu sa hrajú a Bella sa čím ďalej tým viac teší na stretnutie s ním, ako iba na hojdačku. Hoci sa s ním stretne iba párkrát, je nešťastná z náhlej smrti svojej babičky a predaja jej záhrady a toho, že odvtedy ho už nevidela. Až sa jedného dňa, keď už má osemnásť rokov, vráti ku babičkinmu domu zaspomínať si a stretne ho tam.

Stav: pozastavená

 

Kapitoly

>Prológ a 1. kapitola< >2.kapitola< >3.kapitola<

>4.kapitola<  >5.kapitola<  >6.kapitola<

 

 

************************

 

 

 Moje nesmrteľné dieťa mi nevezmeš, Jane!

 

Postavy: Bella, Edward, Samantha, Jane, Volturiovci, Cullenovci

 

Stav: pozastavená

 

Dej: Nesmrteľné deti prišli do Forksu, no Volturiovci ich stihli zničiť skôr, ako ublížili Cullenovcom. Belle sa ale jedno podarilo zachrániť a jediná Jane si to všimla - prisahá, že to dokáže Arovi a potom ich prídu zničiť. Čo je iné na malom nesmrteľnom dievčatku Samanthe ako na ostatných upíroch? Čím očarila Bellu, že sa rozhodla chrániť ju pred najmocnejším upírskym klanom, kráľovskými Volturiovcami? Podarí sa jej a Edwardovi skryť Sam tak, aby ju nenašli? A vymôžu si pre ňu život bez hrozby, že by ju Volturiovci chceli zabiť? Samantha nie je obyčajné upírske dieťa, bude z nej niekedy dospelý upír a uveria Volturiovci, že nie je nebezpečná?

Kapitoly

>1.kapitola< >2.kapitola< >3.kapitola<

>4.kapitola< >5.kapitola<

 

 

Twilight Animation by Kixy25

 

 

Jednorázovky

Emmett u zubára

Emmett na rybách

Emmett a Lentilky alebo ako sa z Ara vesmírne monštrum stalo

Vanilla Twilight

BellaSongfic na pesničku od Owl City - Vanilla Twilight. Bella je po odchode Edwarda. Ide ho do Volterry zachrániť, no už to nestihne. Teraz na neho spomína, no vie, že musí žiť ďalej, že on by to tak chcel a že musí aj kvôli ostatným. Vyzerá, že už sa s tým vyrovnala, no nakoniec opúšťa Forks. Prečo a kam?

Vanilla Twilight

 

Čo by bolo keby:

séria jednorázoviek, už mám pár nápadov:)


Čo by bolo keby alebo ako si Rosalie splnila svoj sen

Rose a Em

 Cullenovci si kľudne žijú vo Forkse a Renesmee už oslavuje svoje siedme narodeniny. Až jedného dňa ich napadne klan iných upírov, no keďže vďaka Aliciným víziám o tom vedia, môžu sa na to nachystať. Nessie už môže konečne bojovať po tom, čo jej to Bella s Edwardom nechceli doteraz dovoliť. No hneď pri svojom prvom boji jej súper nebude ďaleko od toho, aby ju zabil, a tak sa bráni, uhryzne ho. No stane sa niečo, čo nikto nečakal, on sa zmení z upíra späť na človeka. Žeby Renesmee odhalila svoj nový dar? Alebo sa u nej prejavil až teraz? A čo Rosalie? Využije šancu byť znova človekom, alebo navždy ostane v tele upíra, s ktorým sa doteraz nevyrovnala? Volturiovci sa im tiež pripletú do cesty a ako to nakoniec skončí?

I.diel

II.diel


Čo by bolo keby alebo ako by to mohlo byť v iných časoch by Gina

Obsah: Songfic- Edward je mŕtvy, Bella sama a opustená. Táto jednorázovka sa odhráva v iných časoch, vo svete, v akom ho nepoznáme, alebo v hĺbke duše áno a nechceme si to priznať. Takto to cíti Bella. Po smrti Edwarda uteká od svojho otca a ostáva sama, so svojou bolesťou. Nestihli si s Edwardom povedať, čo k sebe cítia a ona to teraz ľutuje. Utápa sa v sebaľútosti a rozmýšľa, čo bude robiť ďalej so životom. Napadne ju jediná možnosť. Aká?

Postavy: Edward Masen, Bella Swanová

I. diel

II. diel

Poézia

Koniec rodu Cullenovcov: ďalšia alternatíva toho, ako môže skončiť nesmrteľná cesta upírskej Cullenovskej rodiny:)

Carlisle alias Frankestein: náš doktor Tesák sa nudí a hrá sa vo svojej ordinácii. Zombie, ktorého vytvorí, sa nevzdá, ale nakoniec dobro zvíťazí=)

Nebol by to Emmett: Emmett sa zase raz nudí a nakoniec sa rozhodne vyviesť niećo Edwardovi. Využije jeho fóbiu z hadov a chystá sa mu doniesť celý hadí klan. Po ceste sa však stane niečo, čo ho donúti zabudnúť na hady a nakoniec si domov privedie medvedicu v obojku. Čo na to Rosalie?

Lov: Edward ide na lov a viac si z tejto básničky nepamätám=D

 

 

Demetri Volturi

 Preložila som už The short second life of Bree Tanner, tak vám to môžem poslať, ak máte záujem, píšte mi na mail.;)

Kika Kixy Odziomková

Vytvorte si svoju vizitkuSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Kixy25:

 1
09.02.2014 [14:02]

SimaRCullenAhoj, chcela by som sa spýtať, kedy pridáš ďalšiu kapitolu VJMND? Tú poviedku čítam už neviemkoľký raz. A naprosto ju milujem!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. aro
14.07.2011 [16:02]

ahoj, ahoj pinkVolturi mam site meno, chcem mat hlbsi vztah s niekym chutnuckym a ako na teba pozeram... dievca (alebo chlapec, ale sak to mi je vonkoncom jedno) usmialo sa na teba stastie bo ja si vzdy vyberam iba to najlepsie... Takze sa ozvi, ano? :) Emoticon . Keby ze mas zaujem, kontaktuj ma na adrese welcome.to.volterra@gmail.com

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!