Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Linny

Povídky od Linny

Kapitolovky:

Mám krásný život, Edwarde - dokončená

Jednorázovky:

Jak Jasper rodinu rozhádal, Jak Emmett rodinu rozhádal, Jak Rosalie rodinu rozhádala

shrnutí povídek

 

 

Kapitolovky

Mám krásný život, Edwarde

Co když Bella neskočila v NM z útesu, co když Edward nejel do Volterry, co když je všechno úplně jinak, než se čekalo? Děj odehrávající se asi devět let po NM vám představí svět, jak by vypadal, kdyby se Bells nechtěla stát upírkou a raději zůstala s hřejícím sluncem.

Povídka je dokončená.

1. kapitola ~ 2. kapitola 3. kapitola ~ 4. kapitola

5. kapitola6. kapitola7. kapitola

 

Jednorázovky

Série příběhů o rozhádaných Cullenech. Žijí spolu tak dlouho. Přece se někdy musí některý z nich rozhodnout tak, že to ostatní naštve a spustí rodinnou hádku! V plánu jsou příběhy o všech členech oblíbené vegetariánské rodinky. Povídka nenavazuje plynule na druhou.

Jak Jasper rodinu rozhádal

Jak Emmett rodinu rozhádal

Jak Rosalie rodinu rozhádala

 

Náměty

Malý úsměv na cestu

Kapitolovka o Jacobovi a Renesmé. Děj začíná na konci Rozbřesku a vrcholí desátými narozeninami Nessie, kdy ji opouštíme jako dospělou poloupírku. Otisk neotisk, kolem nádherné Cullenové se točí již odmala až příliš chlapců. A někteří nejsou ochotni srovnat se s Jacobem a jeho jistotou.

Smím prosit, slečno?

Kapitolová povídka o Alice a Jasperovi a jejich životě. Sledujte tento zamilovaný pár od prvního setkání až po Bellinu přeměnu. Mohlo by se zdát, že tihle dva nemají v upírském životě žádné problémy. Ale nenápadný upír Teodor, odstrašující vize a výbuch emocí může jejich osudem pěkně zamíchat.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Linny:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!