Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Ticho-jednorázovka

Ticho-jednorázovkaKrátka jednorázovka...

Puste si aj túto pesničku.

Ticho

Tiché mesto. Tichí ľudia. Tiché nič. Toto sa nachádza okolo mňa. I ja som tichá. Nemám čo povedať svetu. Čo im poviem? Jediné čo mám je bolesť. Bolesť naňho. Čo by som dala za to, aby tu bol so mnou. Tíško ma držal v náruči a spieval mi moju uspávanku. Ale už nepríde. Už nemá záujem. Už som preňho len vzduch. 

Každú noc tie isté sny. Sny, kde ma od opúšťa. Kde mi hovorili ́ Nie ̀. Vtedy v tom lese, kde ukončil ku mne svoju lásku. Tam kde mi klamal. 

Teraz blúdim svetom sama. Charlie zomrel. Moja jediná rodina. Už ma nič nedrží na tomto svete. Možno nádej. Ale to už nie je reálne. Toto je skutočnosť. Nie sen. 

Tiché kvapky dažďa padajú na moju tvár. Tak aspoň zakryjú slzy. Slzy, ktoré patria iba jemu. Nie sú to slzy šťastia, radosti. Ale opačne. Slzy bolesti, strachu, nenávisti. Nenávisti za to, že mi každý deň šepkal MILUJEM ŤA. Boli to chabé lži.

Bol si skutočný? Či len môj výplod fantázie?  
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ticho-jednorázovka:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!