Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » ONI 3. kapitola

ONI 3. kapitolaTáto kapitola je krátka, ale musím sa priznať keď som ju písala tak som aj si trochu poplakala. Pustite si k tomu pesničku a pripravte si kapesník. Dúfam, že sa vám táto kapitolka bude páčiť.

Počas toho ako som písala túto časť som si pustila túto pesničku.
Odkaz: ZDE

ONI 3. kapitola

PRÍTOMNOSŤ

Ale ak chcem vedieť a počuť, prečo vtedy ma opustil musím mu dať na to priestor. Ale neutečiem zbabelo? Dokážem sa mu postaviť s tvárou v tvár? Nemám na to odvahu. Ničí ma toto všetko.

Budem vlastne schopná žiť normálne? No momentálne určite nie. Aspoň nateraz.

A tá najdôležitejšia otázka je: Budem Edwarda milovať ako predtým? Beznádejne a neodvolateľne? To už ukáže čas.

Opäť sedím v továrni. Opäť som sa poddala zúfalstvu. Opäť všetko stratilo zmysel. Opäť som sama. Ako na začiatku. Pokiaľ mám žiť, nesmiem odísť. Pokiaľ chcem byť milovaná, nesmiem sa správať hlúpo. Aj keď ťažko to pôjde, ale predsa to pôjde. Musím si veriť, keď už neverím ostatným. 

Toto nieje sen ktorý žijem
Toto je iba svet po Tvojom
Zobral si ma zo všetkého čo som poznala
Ukázal si mi ako pocítiť nádej
S Tebou a so mnou, tvárou v tvár zajtrajšku... spolu
Môžem sa učiť lietať
Cítim sa ako by som žila v levej tlame, ale ten lev je anjel

Múdre oči... vidíš moje vnútro
Tvoja jemnosť... ma roztápa
A teraz viem že slová nemôžu popísať,
tú silu ktorú cítim keď som s Tebou.


Dokážem zmeniť veci vo mne, vo svete v tebe? Dokážem odolať ostatným veciam. Dokážem sa rozbehnúť za ním bez toho, aby som vyronila aspoň jednu slzu, aj keď mi nebude stekať po tvári. Dokážem ešte zachrániť našu lásku. Ale sa ma ju nezachránim. Musíme byť na to DVAJA. Iba tak dokáže zdolať všetky prekážky. Musíme byť silný. Nesmieme sa vzdať. Ale čo keď všetko skazím? Veľmi sa obávam.

Rútila som sa lesom, hľadajúc jeho vôňu. Aspoň malý kúsok jeho. Odpustí mi keď som predným odišla 2 krát. On odišiel 1 krát, ale cítila som sa prázdna. Slzy mi tiekli prúdom. V tej dobe by som vyplakala aj slané more. Odišiel a zobral si srdce. 

Hľadala som a hľadala, ale nikde nič. Prázdny les presne ako JA. Ďalšie zúfalstvo som nedokázala pretrpieť.

„Edward milujem Ťa vráť sa mi. Bola som hlúpa. Chýbaš. Cítim sa prázdna bez teba. Si môj anjel v tme. Vtedy bol môj ľudský život krehký. Chápem Ťa chcel si pre mňa len to najlepšie. Chcel si, aby som mala deti, milujucého manžela, ktorý by mi neublížil keď ma pobozká. Ale ja som už neni krehká. Už som ako TY.“ Kričala som do prázdneho lesa. Otáčala som sa okolo svojej osi. Nohy sa mi podlomili, ale nepadla som na zem. Chytili ma dve silné ruky. Ruky, ktoré keby vtedy boli tu by ma viedli životom.

1. KAPITOLA

2. KAPITOLA

4. KAPITOLASdílet Sdílet

Diskuse pro článek ONI 3. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!