Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » A vy ste si mysleli, že som človek! 2

A vy ste si mysleli, že som človek! 2Ďalšia kapitola. Nová bude až cez týždeň. Pokiaľ ste si všimli zámerne som nenapísala kde je presne Isabella a kde idú Angela, Jessika a Mike. Postupom času sa to doviete, ale ešte je čas na to aby som Vám to povedala. Nechám si to zatiaľ pre seba a hlavne v tajnosti. Možno sa niekde preprieknem a poznáte to. Príjemné čítanie

Pesnička ku kapitole: 3 doors down-Here without you

Mrzí ma, že je krátka, ale dneska sa mi necelo absolútne písať.

2. kapitola

Bella

Čo teraz? Kládla som si tú otázku.

„Tak, aby sme všetko dali na správnu  mieru. Vieš o nás až moc Isabella. Dozvedel som sa o tvojej schopnosti.“

„Schopnosti?“ skočila som mu do rozprávanie. „ Kde by som ja získala nejakú schopnosť. Jediné čo viem je priťahovať nebezpečenstvo a svoju nemotornosť.“

„Hm. Môj drahý priateľ Carlise mi písal, že Edward sa zamiloval do človeka,“ ucukla som pri jeho mene. „Ach tá láska. Nie j to krásny pocit? Ale späť k téme. Potom čo mi to oznámil vo svojom liste, stačilo si, iba zistiť tvoje meno. A kde bývaš. Tým, že ťa opustil mi, iba nahral do kariet. Teraz mám celkom volnú cestu. Ešte dnes ťa premením.“

Tešil sa až moc. Z jeho smiechu ma behali zimomriavky po celom chrbte.

 

***

 

V škole Forks

„Tak čo tešíte sa?“ Dnes mali ísť na výlet zo Strednej školy vo Forks. Žiaci sedeli v autobuse a živo sa zhovárali. Celí nedočkaví sa ošívali na svojich sedačkách.

„Hej Angela. Tak čo? Tešíš sa spoznávať niečo nové?“ zakričala na Angelu jej kamarátka Lauren.

„No jasné, že váhaš. A ty?“ opýtala sa jej.

„Aj ja,“ zakričala jej naspäť, pretože jedna sedela na začiatku a druhá na jeho konci.

„Dúfam, že budeme v lietadle sedieť vedľa seba.“ Oznámila Angela svojej spolusediacej Jessike.

„Mne je to jedno kde a s kým budem sedieť. Pre mňa za mňa aj s upírom.“ Zasmiala sa.

Za nami sedel Mike.

„Za chvíľu budeme na letisku,“ podotkla Angela.

 

***

Bella

Ostala som zaskočená jeho slovami. Chcela som byť upírom, ale nie tým násilným spôsobom. Skôr tým milším a miernejším.

Porozhliadla som sa okolo seba dôkladnejšie. Upútala ma veľká skriňa a tiež veľké hnedé dvere vedľa nej. Vyskočila som na nohy. Podarilo sa mi to bez menších újmoch na zdravý.

Otvorila som dvere na skrini. Ústa mi padly úžasom. Na vešiakoch boli samé saténové šaty. Prsty mi vkĺzli do tej nádhery. Zavrela som dvere a otočila sa k veľkým hnedým dverám. Pristúpila som k nim a tie som trhnutím otvorila. Za nimi bola veľká kúpeľňa. Pôsobila kráľovsky a prepychovo.

„Isabella, Aro si ťa žiada,“ oznámil mi niekto. Vyľakane som poskočila a z rúk mi padla keramická doska. Otočila som sa za hlasom. Predo mnou stál vysoký, čiernovlasý upír. Svaly sa mu rysovali na každom mieste. Bol veľmi sexy.

„Ok idem.“ Iba prikývol. Rukou mi naznačil, aby som išla za ním. Prechádzali sme všetkými možnými chodbami. Zastavili sme sa až pred kovovo- drevenými dverami. So škripotom ich otvoril. Viedol ma ďalej. Zastavil úplne na konci chodby. Tu boli postavené 3 tróny a všetky 3 boli obsadené upírmi.

 

***

 

Letisko Seatle

Angela, Jessika a Mike- nerozlučná trojka.

Na letisko prišli včas. Pól hodiny mali čas pred odletom tak stihli si ešte vybaviť batožinu. Mali toho akurát.

„Mám čudný pocit od kedy sme nastúpili do autobusu pri škole,“ šepkal Mike smerom k Angele.

„Nie si sám. Akoby sa malo niečo stať. Niečo veľmi zlé.“ Potvrdila mu to. Podali pasy pri prekážke s názvom Kontrola pasov. Všetko bolo v poriadku. Nastúpili do lietadla. Pilot im oznámil stav počasia  a požiadal ich o to, aby si zapli bezpečnostné pasy.

Vzlietli do vzduchu.

 

1. kapitola | 3. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek A vy ste si mysleli, že som človek! 2:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!