Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Snová Lady - 9. kapitola

Snová Lady - 9. kapitola9. kapitola, ktorá bude asi pre vás celkom romantická. Takže hádam si ju užijete, je skôr z pohľadu Benjamina. Takže si na chvíľu oddýchnete od Belli a Edwarda. Príjemné a ničím nerušené čítanie želá Rosie. :)

Veľké poďakovanie a venovanie patrí ako vždy, pravdaže vám. Ďakujem veľmi, veľmi za tie krásne komentáre, ste naozaj skvelí:)

 

Ďakujem: eMuske, EdBeJi, Blackstar, Ronnie, Viktorii, Scherry, Dorianne, DAalice, Hellokity, Ariane, TayLoORiSsOoCuTeE, Cornelii, Nessie, Jenn, Mime19974, ClaudiiRosalie, Smili, Izzie22, Lumo12, Nikki, Lettynke, Raily 96 a Eternity.

 

Sen je súčasťou teba,

bez neho sa žiť nedá,

no nemusíš snívať stále,

a vôbec nie, teraz práve.

 

 

9. kapitola

Ben sa zobudil až v nedeľu ráno. Ja som sa zatiaľ rozprával s Bellou. Nepýtala sa ma na tie upírske veci, len chcela vedieť, aký som bol, keď som bol človekom. Kto bol a čo robil Edward Masen. Všetko som jej povedal, do najmenších detailov. Keď už vedela moje najväčšie tajomstvo, tak mohla vedieť aj mnoho tých malých.

Hneď potom, čo sa Ben zobudil, sme mu povedali, a aj Belle, čo vlastne sme. Ben prekvapivo reagoval inak ako Bella. Dokonca, sa nám priznal, že sa nás stranil, lebo vedel, že sme iní. Hoci mal skôr teóriu o posadnutí, ale zase, to nie je až tak ďaleko od upírov. Všimol si všetky naše vlastnosti a preto nechcel, aby sa s nami Bella bavila. Bol naozaj všímavý na človeka.

Celé dopoludnie sme sedeli ja, Bella, Alice a Ben v izbe a rozprávali sme sa o našom tajomstve. Najviac zvedavá bola Bella, neustále sa vypytovala a smiala sa na mýtoch, ktoré sa o nás viedli a pri tom neboli pravda. Pravdaže som musel Belle sľúbiť, že sa jej raz ukážem na slnku, veľmi sa na to tešila. Okolo obedu sme odchádzali z Benovej izby, išli sme urobiť našej trojke živých obed. Ben ma v mysli poprosil, aby som mu poslal Sie. Skoro celý čas na ňu myslel a bál sa o ňu stále, aj keď som ho ukľudňoval, že ona je už relatívne v poriadku.

Bella ma poprosila, či by som ju nechal na chvíľu osamote. Potrebovala si všetko poriadne rozmyslieť a ja som ju chápal. Zavrela sa do izby a ostatní, teda okrem Rose a Emma, ktorí odišli dokončiť lov, robili zatiaľ obed. Nečinne som stál pri Alice a počúval jej rozkazy, ale moja myseľ bola niekde pri Belle. Čo ak sa zrazu rozhodne, že chce odísť... nikdy nás nevidieť. Sme pre ňu a aj pre jej rodinu veľké riziko. Sme vlastne zabijáci.

„Počúvaš ma Edward?!“ zapišťala Alice a jemne ma buchla do pleca.

„Nie,“ priznal som a ďalej sa zaoberal svojimi myšlienkami.

„Ak rozmýšľaš nad tým, či Bella odíde, tak neodíde. Bena tu vidím a dokonca vidím aj iné veci,“ prehovárala nahlas a v hlave mi ukazovala Bena, ktorý bude u nás aj so Sie. Pousmial som sa a dúfal, že to, čo hovorila Alice, bude pravda.

Pohľad Benjamina:

Laza Morgan - This Girl

Väčšina tela ma bolela, ale to mi bolo celkom fuk. Hlavné bolo, že Bella bola v poriadku a dúfal som, že aj Sienna. Nechápal som, prečo od rána pri mne nebola, prečo odišla? Bál som sa, že sa jej niečo stalo a teraz trpí sama vo svojej izbe, alebo ju tam Carlisle ošetruje a ona ticho narieka. Chcel som byť s ňou, ale nedovolili mi postaviť sa a keď Edward tvrdil, že ju pošle za mnou, dúfal som, že naozaj príde.

Bolo hoci zvláštne, že boli upíri. Ale ja som už videl aj iné veci. To som však pred Edwardovov mysľou zatajoval. Pred tým, ako sme sa presťahovali do Forks som poznal jedného človeka. Volal sa Timothej, prezývaný aj Timmy. Vysoký, svalnatý, snedý muž, ktorý sa občas menil na vlka. Timmy mi o tom všetkom rozprával a rozprával mi aj o nich, ale nikdy ich nenazval upírmi, ale len studení. Timmy bol a je pre mňa ako najlepší priateľ, dokonca ešte aj teraz si spolu píšeme.

A preto som nechápal, ako mohol na mňa ten vlk zaútočiť. Teda, vlastne on chcel zaútočiť na Sie, ale išlo o to, že som tam bol aj ja. Timmy mi hovoril, že vždy majú chrániť ľudí a zabíjať studených. Ale hoci Sienna je studená, ona je dobrá, láskavejšia ako väčšina ľudí a taktiež ľudskejšia. Takú bytosť nik nesmie ani poraniť, jej krehké telo. Ona celá, je taká krehká a ja už nikdy nedovolím, aby jej niekto ublížil.

Dvere sa váhavo otvorili a v nich stála Sie. Bola krásna, ale jej zarazený výraz ma mierne desil. Našťastie vyzerala, že ju nič nebolí, takže som si aspoň trochu vydýchol. Vždy, keď som ju videl, bolo to niečo úžasné. Srdce sa mi rozbúšilo, po tele sa mi rozlialo teplo a jemne som sa zachvel. Cítil som jemné vzrušenie. Tento tvor bol nebesky krásny a príťažlivý. Opatrne podišla ku mojej posteli, kľakla si pred moju tvár a s maskou bolesti zašeptala jediné slovo.

„Prepáč.“

Nechápal som, prečo sa ospravedlňuje. Natiahol som ku nej ruku, najprv ucukla, vyzeralo to, ako keby sa bojí, ako keby som jej chcel ublížiť, ale to nikdy. Jemne som ju pohladil po tvári. Jej ostré rysy, plné neistoty sa zmenili. Privrela oči a keby bola mačka, už by slastne vrnela. Bola prekrásna. Kým mala zatvorené oči, jemne som sa pritiahol ku nej. Hoci som sa snažil dávať pozor na moje zranenie, nevyšlo mi to a trochu som bolestne sykol.

Okamžite otvorila oči, ale keď videla, ako blízko nej sa nachádzam, len mi oddane hľadela do očí. Nadvihol som sa na lakťoch a jednou rukou si prisunul jej tvár bližšie k sebe. Nosom som jej prešiel cez bradu, lícnu kosť, až ku spánkom. Tíško a slastne zavzdychala a to sa už nedalo zastaviť. Svoje pery som najprv len jemne obtrel o ne. Spytoval som sa jej, smiem? A jej okamžitá reakcia pier, ktoré sa ocitli znovu, po krátkom rozdelení na mojich ma nesmierne potešila.

Všetky nevyslovené pravidlá som posunul niekde ďaleko. Pootvoril som ústa a tak dovolil, aby sme splynuli aj jazykmi. Chutila tak sladko, tak sviežo. Bol to nevídaný okamih. Občas mi jemne potiahla spodnú peru a mňa jej každý dotyk, čo i len pier privádzal do šialenstva. Mal som pár dievčat, ale žiadne nebolo ani zďaleka ako Sie. Sienna bola ako slnko, slnko vždy a všade, to najkrajšie a moje.

Keď som bol s ňou, zabúdal som na všetko a taktiež som zabudol na svoju ranu na bruchu. Prudko zaprotestovala pri ďalšom pohybe, kedy som chcel ísť ku Sie bližšie a ja som so syknutím prerušil bozk.

„Ben!“ vypískla vystrašene Sie a pomáhala mi, späť si ľahnúť na brucho. Bol som z toho sklesnutý, prerušil so ten krásny bozk, ale Sie sa na mňa len krásne usmiala. Za hlavu mi podávala pár vankúšov a potom sa posadila pri mňa na päty, znovu sa zohla a venovala mi ešte jeden bozk. Bol som nežný, ako nikdy, nikdy pred tým. Ako keby vo mne našla pocity, ktoré som už dávno v sebe zakopal. Ktoré boli ukryté. Nebola to láska na prvý pohľad, ale na prvý bozk.

„Poď sem,“ šepkal som naliehavo a odhrnul perinu. Jemne si pri mňa ľahla, obtočil som okolo nej svoju zdravú ruku a ona mi na zdravé rameno položila tvár. Mala tak krásne vlasy a jej vôňa. Pripomínala mi prírodu na jar. Mnoho, mnoho rozkvitnutých kvetov, sviežich kvetov, jemne aj citrusové plody. Bola to zmes tých najkrajších vôní, bola mojím slnkom. Ticho som ju bozkával na čelo a spánok. Ona ma zase hladila po odhalenom bruchu. Jemne prechádzala okolo zalepenej rany, akoby ma tým pohybom chcela vyliečiť a mal som pocit, že sa jej to aj darí. Ale skôr vyliečila moje srdce a toho som si veľmi vážil.

Voľnou rukou som ju chytil za ruku. Spýtavo sa na mňa pozrela. Pobozkal som najprv jej ladnú ruku a potom sa zohol aj pre ten sladký bozk od jej pier.

„Sie,“ zašepkal som naliehavo, keď ma jej vlasy jemne šteklili na ramena, druhá ruka hladila po svaloch brucha  a jej pery láskali tie moje. Po chvíli mi venovala poslednú pusu a jemne sa na mňa usmiala. Lenže keď raz začnete, neviete ako prestať a tak som sa znovu ku nej nahol a spojil naše pery. Chcel som si ju celú vziať do náruče, objať ju, ale vedel som, že teraz to nepôjde.

Jej ruka, ktorá ma hladila po bruchu ma privádzala do šialenstva. Bola taká nežná, láskavá a tak túžobná. Cítiť jej pleť na svojej, bolo niečo ohromujúce. Lenže pravdaže, nič netrvá večne a našu romantiku nám prerušilo hlasné zaprotestovanie môjho žalúdku, ktorý už bol hrozne hladný. Keď ste chlap, váš žalúdok vás vždy odhalí. Jemne som sa zapýril a Sienna sa prekrásne rozosmiala. Zasmial som sa tíško tiež, ale bolo to skôr bolestivé.

„Si určite hladný, idem ti vziať obed,“ prehovorila a už sa aj odo mňa zdvíhala.

„Sie... nechoď,“ prosil som ju. Len na pár centimetrov sa odtiahla  a mne už neskutočne chýbala.

„Zlatíčko, ja ti iba zoberiem zdola obed a hneď som späť, neboj sa,“ prehovárala skoro materským hlasom, plným lásky. Nahla sa nado mňa a venovala mi jemný bozk. Pre ňu som zlatíčko. Vydýchol som radostne a moju tvár, úsmev neopustil ešte dlho.

 

ShrnutieSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Snová Lady - 9. kapitola:

 1
15.06.2012 [23:28]

monokl009 Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!