Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Pozor, je tehotná! - 6. kapitola

Pozor, je tehotná! - 6. kapitolaKapitola z pohľadu Edwarda. (: Bella nemá jednoducho dobrú náladu... Prosím, nevyčítajte jej to. :D

Povzdychol som si a zrazu Bella hrdelne vykríkla...

6. kapitola

Čo najrýchlešie som sa vrútil do kuchyne a pozeral na Belline trblietavé slzy, ktoré sa jej začali valiť po tvári.

„Moja zmrzlina," potiahla nosom a kľakla si k čokoládovému kúsku zmrzliny, ktorý bol rozčapený na plávajúcej podlahe.

Už sa mu nedalo pomôcť, bol oficiálne mŕtvy.

Podišiel som k svojej láske a jemne ju chytil okolo ramien. „To nič, miláčik, pôjdem ti kúpiť ďalšiu."

***

Pozorne som sledoval Bellinu postavu, ako sa mrzutou chôdzou dopravila až ku gauču, sadla si naň, urazene našpúlila jahodové pery a ruky si zložila na hrudi. Musel som sa sakramentsky premáhať, aby som sa nerozosmial, najmä potom, ako nahnevane vydýchla dávku kyslíka z pľúc.

„Bella, pozri..." začal som tichým šeptom a po krátkych krokoch sa k Belle začal približovať. Na chvíľu ustrnula počas štrikovania, prestala dýchať a jej srdce sa rozbehlo asi tisíckrát rýchlejšie. A následne zafučala ako parná lokomotíva.

„Čo zas?" zvrieskla a namierila na mňa jednu z ihlíc na štrikovanie. To už jej srdce splašene narážalo do hrude a jeho tlkot sa odrážal od stien ako kroky po schodoch.

„Vieš, ja... Naozaj nie som proti tomu, aby si mala hlavné slovo vo výbere mien pre naše bábätko ty, ale uznaj, že niekedy musíme zvoliť kompromis." Teda nemusíme, ale moje dieťa sa Shrek alebo Fiona volať naozaj nebude!

„Nie, nie, nie, nie, nie! Žiadny kompromis sa konať nebude! Ja to dieťa budem nosiť v bruchu deväť mesiacov, nie ty, takže sklop uši a vypadni!" Hm, uznávam, že je naozaj pekne nabrúsená, čo znamená, že sa dobrej nálady z jej strany dočkám len v prípade, keď sa stane zázrak.

A ak nie, tak si z toho môžem vyvodiť len jediné. Ak je zlá nálada, nebude sex. Už druhý týždeň. Asi so mnou šľahne, myslím si.

Pomaličky som sa začal opäť približovať k tej mojej tehuľke. Sadol som si na úplne okraj pohovky, z ktorého som jasne cítil Bellin sladký dych na svojej tvári. Privrel som oči a zhlboka dýchal. Rukou som pomaličky vyhľadal tú jej. Preopatrne som prstami postupoval po hladkej látke, vnímal som jej zloženie pod bruškami ľadovej kože... Keď som sa konečne dotkol jej ruky, cítil som, ako medzi nami preskočil výboj elektriny.

Vyľakane na mňa vzhliadla tými čokoládovými studničkami. Aj ona to cítila...

Nahol som sa až k jej tvári, pery sa mi samé od seba zvlnili do úsmevu. Netúžil som po ničom inom, len potom, aby svoje ústa už konečne pritisla k tým mojim.

„Pomóóóóc!" skríkla zrazu, čím ma dokonalo prebrala z tranzu. Zmätene som zaklipkal očami a aj naďalej ju sledoval. Nechápal som vôbec ničomu... Veď toto by na ňu, do pekla, malo zaberať! „Pomôžte mi niekto, ona ma chce znásilniť!" kričala ďalej a ja som ruku, ktorá sa doteraz vynímala na jej rozpálenej hrudi, stiahol dole. Len pre istotu. Aj keď... Nie, vôbec som nechápal tomu, o čo jej ide! Dobre som si uvedomoval, že ma chce! Čítal som jej to z očí, vyžarovalo to z jej tela ako svetielkujúci nápis... Tak, Bože, prečo?!

Carlisle sa okamžite objavil na prahu dverí. „Bella, deje sa niečo?" spýtal sa jej ustarane a jeho pohľad automaticky skĺzol na jej bruško, ktoré sa pred ňou hrdo vynímalo. „Si v poriadku?"

„Budem v poriadku, keď ma tvoj syn prestan obchytkávať!" znela rozhodne a tvrdo. Zakňučal som. To už pri Carlisleovi stál aj Emmett a so žiarivými iskrami v očiach sa na mňa uškŕňal. Naozaj ďakujem pekne...

"Edward?" Carlislovo obočie sa v spýtavom geste vyhuplo až kdesi nahor k jeho blond vlasom.

„Ale ja ju neobchytkávam!" ohradil som sa okamžite a rozpriahol rukami. „Ona ma jednoducho provokuje, toto sa nedá vydržať."

Bella zalapala po dychu. Ups, tak toto som asi máličko prehnal. Zahanbene som sa na ňu zadíval, hneď na to však moje oči preskočili na Carlislea.

Ten ma uzmenil pohľad. Edward, Bella je tehotná a ako sa zdá, tak práve teraz nemá náladu. Nechaj ju na pokoji!, pomyslel si môj otec a ako rýchlo sa v tých drevených dverách objavil, tak rýchlo sa z nich aj vytratil. Milujem, ako mi táto rodina vie vždy pomôcť.

Emmett ľahostajne pokrčil ramenami a ja som sa nevedel dočkať chvíle, kedy bude nasledovať Carlislea. Lenže on odhodlane prekročil prah a namieril si to rovno k mojej Belle.

„Čo to robíš?" prisadol si nej a ona sa naňho milo usmiala. To vôbec nie je fér! Ja predsa nemôžem za to, že je na mňa nahnevaná, keď nesúhlasím s jej vymyslenými menami ako Timon a Pumba, Romeo a Juliet, Kráska a Zviera a tak ďakej... Pf!

„Neviem, ale neprestanem, kým to nedokončím," odvetila mu a zažmurkla. Ona. S. Ním. Flirtuje! A to všetko len preto, aby ma nahnevala! "Ale myslím si, že štrikovanie na 100 metrov by ako názov k tomuto sedelo."

Emmetta táto jej mimocká činnosť úplne zaskočila, no ihneď sa spamätal a ja som bol spoľahlivým svedkom toho, ako sa jeho úsmev začal šíriť od jedného ucha až k druhému. Keď sa myšlienky v jeho hlave krásne zoradili, nestačil som sa čudovať.

„Problémy so sexuálnym životom, čo?" nahodil Emmett a Bella po jeho slovách zodvihla hlavu a zachytila jeho pohľad. Nevyzerala, že by jej jeho otázka nejako extrémne prekážala.

„Dáma má právo nevypovedať." Prikývol. Mala pravdu, aj on to vedel. Na niečo také si od nej odpoveď silou-mocou prosiť nesmie, to by sa potom zas hľadal po forksej pláži.

Zrazu svoje štrikovanie odložila stranou a uprene sa na Emmetta zahľadela. „Však si ty nemyslíš, že sú mená Kristen a Robert hlúpe?" zafňukala zničene. Ajéjé... Ďalší hollywoodsky pár, ktorý sa rozhodla prihodiť do zoznamu mien pre bábätko. Stále je to lepšie ako tá časť s menami z rozprávok.

Emmett neodpovedal. Sedel a čušal. Bella znervóznela a aj on to cítil. Rozhodol sa hneď konať. Hlavou začal prikyvovať a z úst sa mu začalo valiť slovo za slovom. „Nie! Jasné, že si nemyslím, že sú hlúpe, sú úžasné!" Jeho odpoveď Bella odmenila sladkým úsmevom.

„Ale no ták, už s tým prestaňte!" vybuchol som.

Obaja po mne hodili nahnevaným pohľadom a zavrčali.

***

„Bella, tlač!" povedal Carlisle tvrdým hlasom, takým tým doktorským, čo vzľadom k situácii vlastne úplne sedelo. Ruku mal položenú na jej bruchu a starostlivo si ju celú premeriaval. Ošil som sa.

Bella veľmi precítene drtila moju ruku a ja som mal pocit, že ak by som nebol poloupír, tak mi v nej zastaví prívod krvi.

„Tlačím," odvrkla bez štipky záujmu, no moju ruku naďalej tuho zvierala. Mal som naozaj veľmi silný pocit, že sa to ešte stále týka dnešného doobedia. Pokračovanie tej odplaty alebo čo... Neviem, snažím sa jej neskúšať porozumieť.

„Musíš sa ale sústrediť, Bella," preniesol Carlisle vážne, na čo ihneď zareagovala pretočením očí.

„Bella, Carlisle má pravdu, musíš sa snažiť, oprieť sa do toho!" podporoval som ho, aj keď pri tom, ako sa na mňa pozrela, by som bol radšej, ak by som bol mlčal. Áno, určite som mal radšej mlčať.

„Ty máš k tomu čo hovoriť," zasyčala pomedzi zaťaté zuby a päsťou ma drgla do ramena.

„Zlatko, ale my to s tebou myslíme len dobre." Naozaj som sa snažil obhajovať. Ale dnes bola nepremožiteľná...

„Áno! Skúšať pôrod a pri tom do prvorodičky hustiť, že má tlačiť, aj keď jej už hodinu treba vážne nebezpečne cikať, je určite myslené dobre. Choďte do riti, obaja!" Postavila sa z lôžka, ktoré sme už mali pripravené na jej pôrod a odcupitala do našej izby na druhom poschodí. Samozrejme, že nezabudla tresnúť dverami. Klasika posledného týždňa.

Zadíval som sa na svoju ruku, na ktorej sa javili jemné odtlačky jej prstov. Musím uznať, že na to, že to bolo len skúšobné, sa do mňa oprela naozaj pekne. Hm, bod pre ňu.


Prepáčte, že táto kapitola je tu až tak neskoro, ale cez týždeň som mala skúšky, ktorým vlastne ešte ani teraz nie je koniec, čiže som na písanie naozaj nemala veľa času. Naozaj ma to mrzí... :-( Snáď sa vám ale kapitola aspoň máličko páčila, no. (: A ako tradične vám obrovské ďakujem patrí za tie nádherné komentáre. Ani si len neviete predstaviť, ako veľmi nás tešia.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pozor, je tehotná! - 6. kapitola:

 1 2 3 4   Další »
31. Noelle
10.09.2012 [17:16]

Noelle Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. MyLS
18.05.2012 [23:00]

MyLSpěkné

16.05.2012 [20:36]

SummerLili Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.05.2012 [23:27]

AfroditaAliceCullenTy jo ani nevíš, jak jsi mě vyděsila s tím cvičným porodem, myslela jsem, že už rodí. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.05.2012 [20:46]

AlexLexieNádhera! Táto kapitola (a aj celá poviedka) je úplne dokonalá! Teším sa na pokračovanie! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26. Domik
14.05.2012 [20:30]

Domikmoc se těším na další díl!

14.05.2012 [19:41]

77Alex77 Emoticon Emoticon Emoticon Tak toto je poviedka, v ktorej sa najviac zo všetkých na tomto webe ubližuje Edwardovi.... Emoticon Akože, chudák...
By som nepovedala, že Bella prešla na štrikovanie. Nech upletie niečo krásne malému bábu, aby jej to potom mohla Alice vyvracať Emoticon Bola by super hádka Emoticon
Dievčence, neskutočná poviedka! Krásna! Emoticon Emoticon Emoticon

14.05.2012 [17:23]

AngieCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.05.2012 [17:06]

BellaSwanCullen8Kristen a Robert Emoticon tak toto ma dostalo Emoticon
Bella dáva Edwardovi poriadne zabrať Emoticon chudak on Emoticon
skvelá kapitolka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. martty555
14.05.2012 [16:54]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!