Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Není vlk jako vlk - 4

Není vlk jako vlk - 4Tenhle díl jsem vůbec nemohla dopsat... Tři dny jsem se s ním mořila a zde je výsledek: Rozhovor v La Push, dohoda s cizími upíry a nakonec i ta slibovaná proměna. :D Zkuste uhodnout v jaké zvíře? Piště do komentů, klidně i kritizujte, mně to neva. :D

Kapitola 4

 

 
 

„Co se děje, Jaku?“ zeptala jsem se svého nejlepšího přítele.

„V rezervaci se začínají tři kluci měnit, takže ve Forks se museli objevit upíři.“

„No, ano, je to pravda, jsou dva a chodí k nám do školy,“ odpověděla jsem mu.

„A sakra!“ zaklel.

„Ale hranice dodržovat musí! O to se osobně postarám!“

„Ale jak si s nimi chceš promluvit?“ nešlo mi přes mysl.

„No jak, ty mi je přivedeš,“ odvětil Jake.

„Promiň, ale tohle po mně nechtěj. Nezapomínej, že jsem pořád člověk a nerada bych riskovala újmu na zdraví. Jestli si s nimi chceš promluvit, udělej to sám.“

Po těchto slovech se Jake postavil a já s potěšením sledovala jeho výraz, když se postavil proti mně. Byla jsem skoro stejně vysoká jako on.

„Páni, jsi dost vysoká,“ řekl překvapeně.

„No jasně, budu přece taky měnič,“ řekla jsem mu, jako by to bylo samozřejmé. Za tu dobu, co jsem to věděla, jsem se s tím dokonale smířila. Vtom Jake zívnul.

„Promiň, nespal jsem celou noc, měl jsem hlídku,“ omlouval se.

„Musíš se jít vyspat, ať jsi zítra fit pro případ, že by došlo k boji,“ řekla jsem mu.

„Dobře, tak zatím,“ rozloučil se.

„Pa,“ stihla jsem mu ještě říct, než zmizel svojí vlkodlačí rychlostí. Já se vydala domů, neboť zde nebylo co dělat.

 

Doma jsem si sedla k úkolům a dělala jsem je do večera. Mezitím jsem si samozřejmě dala ještě oběd. Po večeři jsem se rozhodla dát si sprchu. Vysušila jsem si vlasy, a když jsem vstupovala do pokoje, postřehla jsem pohyb. Nebo se mi to zdálo? Nechtělo se mi nad tím přemýšlet, a tak jsem si lehla a snažila se usnout.

 

***

 

Ráno jsem se probudila asi dvě hodiny před začátkem školy - v 6:00. Jako obvykle nebyl Charlie doma, a tak jsem se vypravila.

 

***

 

Na obědě jsem chtěla oslovit ty dva vítečníky. Seděli, stejně jako včera, nedaleko dveří. Samozřejmě nejedli. Přišla jsem k nim a oslovila je. Stačilo šeptat.

„Ahoj, vím, že jste upíři, a mám vám vyřídit vzkaz od vlkodlaků sídlících nedaleko města. Jelikož se živíte zvířaty, jste pozváni na dnešek, na šest hodin večer k bílému domu na konci Forks,“ nedala jsem jim šanci na něco se zeptat a rychle jsem od nich odešla. Tak to by bylo.

 

***

 

Po příchodu domů se mi udělalo zle. Nejdřív jsem byla unavená, potom se k tomu přidala malátnost a nakonec zimnice s bolestí břicha. Bylo mi tak zle, jak mi snad ještě nikdy nebylo. Navíc jsem měla nutkání jít do lesa. Poddala jsem se mu.

Po pár krocích jsem upadla na zem a nebyla schopna vstát. Začala jsem závratnou rychlostí růst. Nohy se zvětšovaly a ruce naopak zmenšovaly. Pokryly se, stejně jako zbytek těla, červenooranžovou, tvrdou kůží, která tvrdla a tvrdla, až byla tvrdá jako diamant. Ze zad mi vyrašilo něco jako další končetiny. Nebyly to končetiny. Byla to křídla. Taky jsem si všimla, že mám ocas. Napřímila jsem se a najednou jsem se dívala na svět z velké výšky. Viděla jsem vše. Každičký kamínek, každičký kousek jehličí. Sluch se mi zlepšil stonásobně. Prohlédla jsem se. Byl ze mne...

 

 

Pokračování příště. :D :P

 

5. DílSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Není vlk jako vlk - 4:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!