Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Minulosť si nás nájde - 7. kapitola

Toto bude Edwardov pohľad, tak dúfam, že sa vám bude páčiť. Edward bude spomínať a takisto bude aj prítomnosť. Pekné čítanie praje Ariana.

Pohľad Edwarda:

Strašne mi chýbala. Moja malá, nemotorná Bella, ale nemohol som inak. Bol som pre ňu nebezpečný. Po tom, ako sme sa milovali, som si myslel, že som jej neublížil, ale k ránu sa jej začali rysovať modriny. Odišiel som aj s rodinou. Dlhé mesiace som bol zavretý v izbe. Rodina nevedela, čo so mnou. Myslel som si, že keď si nájdem niekoho iného, tak sa to zlepší, a tak som začal chodiť s Tanyou. Bolo to ešte horšie.

Stále som myslel na to, že Bellu podvádzam. Rodina Tanyu nevedela zniesť. Celá naša rodina sa pomaly rozpadala a to len kvôli mne.

Chodili sme na strednú školu v Kanade. Tanya bola strašne žiarlivá. Každému dievčaťu, čo ma chcelo pozvať na rande, skoro vyškriabala oči. Už som ju nemohol zniesť ani ja, ale malo to malú výhodu. Nemyslel som toľko na Bellu.

Naša profesorka literatúry náhle ochorela, a tak nám zohnali nijakú praxujúcu profesorku. Všetci moji súrodenci boli na ňu zvedaví, dokonca aj ja.

A práve dnes má prísť. Keď som prišiel na parkovisko, tak som pozrel, či tu je nejaké nové auto. Nebolo tu. Prvý deň som ju nevidel, ale zajtra ju určite uvidím, keďže máme hodinu literatúry.

Na druhý deň som do školy išiel ako šialenec. Keď zazvonilo, tak vošiel anjel. Môj anjel. Moja malá Bella. Alice s Jasperom mysleli na to, čo tu robí. Keď sa predstavila, tak sa na mňa pozrela a v očiach sa jej zaleskli slzy. Rýchlo sa otočila a po chvíli sa obrátila naspäť, ale pohľadu na nás sa vyhýbala. Raz sa jej to nepodarilo a pozrela sa našim smerom.

Keď skončila hodina, tak si rýchlo zobrala veci a odišla. Alice sa chcela s ňou porozprávať, ale Bella ju odbila tým, že pokiaľ sa to netýka literatúry, tak sa nemajú o čom baviť.

Toto je asi prvýkrát, čo sa teším na obed. Uvidím tam Bellu. Keď vošla do jedálne, tak išla ku stolu s ovocím a zobrala si odtiaľ nejaké ovocie. Sadla si čo najďalej od ostatných. Keď dojedla, tak odišla z jedálne. Videl som, ako nasadla do auta a odišla.

Ešte v ten deň sme to povedali rodine. Tanya nebola nadšená. Chceli sme to povedať Esme, ale nebola doma, a tak jej Alice volala. Keď prišla, tak si kryla myšlienky. Keď sme jej povedali, že Bella učí v našej škole, tak nám povedala, že to už vie. Stihla ju totižto stretnúť v obchode. Na ďalší deň išla s nami do školy aj Tanya, keďže včera v škole nebola.

Keď sme prišli do triedy, tak tam Bella ešte nebola. Tanya ma držala za ruku, aby všetkým dokázala, že som jej. Keď zazvonilo, tak Bella vošla do triedy. Tanya sa jej išla ospravedlniť a zároveň aj predstaviť. Keď si sadla naspäť, tak si chcela so mnou prepliesť ruky, aby Belle ukázala, že som jej. Ja som stihol odtiahnuť, nechcel som, aby to Bella videla.

Keď skončila hodina, tak Bella odišla. Na obed Tanya meškala. Opýtal som sa jej, kde bola, ale ona povedala, že si musela niečo vybaviť. Mal som z toho jej vybavovania zlý pocit.

Keď nám skončila škola, tak som išiel so súrodencami na parkovisko. Na parkovisku bola Bella a čakala pri Emmettovom aute. Rosalie s Emmettom sa vybrali k Belle. Bol som prekvapený, tak ako aj zvyšok mojej rodiny. Všetci traja odišli. My sme išli domov, ale ešte predtým som si zistil Bellinu adresu.

Keď som tam prišiel, tak Bella ešte nebola doma. Asi o hodinu som počul ako otvára dvere. Keď ma zbadala, tak skamenela. Za ňou boli tí dvaja.

Keď sme sa s Bellou rozprávali, tak som bol šťastný až do chvíle, než sa rozrazili dvere. Neviem, ako som si nevšimol, že za nimi niekto stojí. Pred nami stála...

8.kapitola


Už budu asi len dve kapitoly a bude koniec, pretože píšem novú poviedku. Ďakujem za komentáre pri minulej kapitole.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Minulosť si nás nájde - 7. kapitola:

 1 2   Další »
26.12.2011 [23:19]

KatarinaCullenLen dve kapitoly? Emoticon Och... ale nevadí... je to skvelé poviedka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.12.2011 [16:46]

swanbellacullennéééééé, teď nevím kdo tam stál i když mám tušeníEmoticon Emoticon a honem dalšííí, hrozně se těším jak to bude dál, vážně supééér Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jo, a kdybys nevěděla jsem Mňamka Emoticon

11. Funny1
05.12.2011 [13:48]

Funny1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. marcela
05.12.2011 [5:30]

Kruci,kdo stojí v těch dveřích?????Krásné. Emoticon Emoticon Emoticon

04.12.2011 [20:20]

Sanasamipekná kapitola ale som smutná z toho, že bude už koniec ...
no čo už aspoň dúfam, že aj ďalšia kapitola bude taká super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.12.2011 [20:05]

mima19974ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá Kto tam stál??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. lied
04.12.2011 [19:54]

ach ji a já už si myslela že se dozvím kdo stál ve dveřích Emoticon Emoticon Emoticon

6. Hejly
04.12.2011 [19:30]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.12.2011 [19:09]

jesikata Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. LadySadness
04.12.2011 [19:08]

skrátka tú fúriu Tanyu roztrhaj a ak ju aj necháš, aby sa poskladala, treba jej jasne vysvetliť, že Edward je totálny idiot Emoticon Emoticona že ju nikdy nemiloval a milovať nebude, že ju rodina meznáša a nikdy znášať nebude Emoticon Emoticona že ak akýmkoľvek spôsobom ublíži Belle, tak ju budú trhať a pomaličky páliť po kúskoch a budú si to vychutnávať pokojne hoci mesiacEmoticon Emoticon Emoticonale hlavne sa jej zbav, kým sa ukáže, že je Bella tehotná Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!