Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Jantarová propast - 19.část

Mheh, tentokrát jen krátce. To, co tam mělo být, tam je... ^^

Probudila se s výkřikem.

Sen s mrtvou, děsivou holkou se vrátil. Elizabeth se klepala jak osika, ale pořád si vysvětlovala, že to byl JENOM sen. I když nadmíru hrůzostrašný a ještě opakovaný.

Vešla do školy a v tu ránu si uvědomila, že včera utekla dárku od Ralfa. Náramek od Nathana měla stále na ruce. Ale jak to bude s tím Ralfem? Neurazil se, že nebyla ve škole zrovna ve správný den? Nebo mu to jen bylo líto, ale teď už se na ni radši vykašle… počítala s nejhoršími variantami, jako obvykle.

Vstoupila do učebny, kde měla mít první hodinu. Neuvědomila si, že po nových zážitcích s Nathanem pro ni bude tak těžké být s Nigelem v jedné místnosti. Nebo ano, tušila, ale ve skutečnosti to bylo ještě mnohem horší, obzvlášť když si všimla, že se na ni Nigel dívá.

Celou hodinu ignorovala a soustředila se jen na náhodné vymýšlení podrobného děje příběhu o upírech a elfech, který věděla, že nikdy nenapíše. Šlo jen o rozptýlení.

Když ovšem vyšla na chodbu, Nigel ji pozvolna následoval. Všimla si toho a tak zastavila, aby zjistila, co se děje. (A došlo jí, že dřív by radši rychle odešla.) Ale místo toho ji napadla jiná otázka – připomínající, kdy jí řekl, že by s ní chtěl sedět. Od té chvilky měla hlavu plnou Natha, takže si na to vzpomněla až teď.

„Ehm, Nige-“ zarazila se, noschopna doříct svá slova, když se mu po dlouhé době podívala do tváře. Byl dokonalý. Ale takovým tím dokonalým způsobem, dokonalý mezi dokonalými; ne jako Nath – dokonalý mezi průměrnými.

„Ano?“ usmál se a jako vždycky vypadal upřímně, akorát že ještě přátelsky jako Colin. Trochu ji to zaskočilo, protože si pamatovala jeho chladné, nezaujaté pohledy.

„Víš, cos mi řekl… o tom sedění s Colinem, a tak… myslel’s… to vážně?“

„Samozřejmě.“

„Aha,“ hlesla. Stále tomu moc nevěřila.

„Já, víš-“ zarazil se pro změnu on, „všechno nejlepší k narozeninám, i když trochu opožděně,“ řekl a vtiskl Ell do dlaně nějaký malý, zaoblený předmět. „Je to jen maličkost, měl jsem dojem, že by Tě větší dárek spíš rozhodil…“ s nejistým úsměvem podotkl a než se stihla podívat, co to vlastně dostala, byl pryč.

‚Až příliš rychle,‘ pomyslela si.

Rozevřela ruku a uviděla přívěšek. Byl to takový ten univerzální, přidělatelný ke každému řetízku.

Zamrkala, aby se ujistila, že vidí dobře.

Bylo to malé, fialovomodré srdíčko z nějakého drahého kamene.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jantarová propast - 19.část:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!