Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Divoká láska 5. kapitola

Divoká láska 5. kapitolaTak a je tu další kapitolka Divoké lásky. Minulou kapitolku a moji první jsem psala já (Twilightlady) a nyní tu máme další kapču od Alicejazz. Ve psaní se budeme střídat, tak doufáme, že se vám bude povídka i nadále líbit.

Vaše Alicejazz a Twilightlady

Divoká láska

 

5. kapitola

 

Sdělila jsem Victorii svůj plán a ta nadšeně souhlasila. Bude to pro ni asi nezvyk, přeci jenom ona do školy nikdy nechodila, já jsem tam taky už dlouho nebyla… Dneska jsem se chystala zajít za ředitelem a přihlásit nás. Vicky si to nechtěla nechat ujít, a tak se také přichystala.

Já jsem si vzala top, minisukni a boty. Chvíli jsem váhala, jestli si nemám vzít moji extra soupravičku na diskotéky, ale nakonec jsem se rozhodla pro něco obyčejnějšího. To se o Vicky říct nedalo. Ta měla na sobě rifle, bílé bolerko a boty. Vypadala fakt sexy a to já asi taky. Nakonec nepostradatelné sluneční brýle a mohly jsme vyrazit. Nasedly jsme do mého miláčka a vyjely.

Ke škole jsme dojely právě, když všichni studenti vycházeli ze školy po vyučování. Smykem jsem zastavila a všechny pohledy se usídlily na kapotě mého jaguara. Nasadily jsme si brýle a vystoupily z aut.

Když jsem řekla, že všichni studenti, tak opravdu všichni. Včetně našich upírků. Jen co nás spatřili, oči získaly barvu jako noc bez hvězd. To se jejich polovičkám moc nelíbilo. Alice dupla Jaspera podpatkem, až Jasper zaúpěl a parkovištěm se rozlehla dutá rána a Alicino nadávání, že si zlomila podpatek.

Rosaliin loket naopak velmi nejemně přistál Emmettovi v rozkroku, až se sklonil a teď nadávali s Jasperem duo.

Tanya zastínila Edwardovi výhled a vášnivě se přisála na jeho rty. On se nebránil, ale ani nezapojil. S Victorií jsme na sebe spiklenecky mrkly a myslím, že to jen málokdo mohl vidět přes ty sluneční brýle. Věděla přesně, na co myslím. Abychom mohly dojít do ředitelny, musely jsme projít kolem nich. Toho by se dalo tak krásně využít…

Nahodily jsme kočičí krok a vydaly jsme se k nim. Já jsem si vzala na starost Emmetta, Victorie Jaspera a Edward vypadal velmi zaneprázdněně. Moc mě bolel pohled na to, jak ocucává tu bloncku. Přišly jsme těsně k našim obětem a vedle Alice a Rosalie, které byly naprosto v šoku. Natiskla jsem se na Emmetta a do tváře mu zavanul můj dech.

„Mohl bys, prosím, uhnout?“ zeptala jsem se a otřela jsem se o jeho nejcitlivější místečko. Znenadání jsem ucítila tlak v podbřišku. Spokojeně jsem se usmála. Tak za tohle bude mít minimálně století zákaz vstupu do ložnice. Rosalie ho prudce strhla stranou a já jsem se provlnila kolem nich.

Ještě jsem zamířila k Edwardovi a zašeptala mu do ucha: „Pamatuješ si ještě na Bellu?“ Okamžitě se napřímil a podíval se na mě očima plnýma nenávisti. Já jsem se jenom sladce usmála a připojila se k Vicky, která na mě netrpělivě čekala.

Alice, Rosalie a Edward se za námi dívali nenávistně, Emmett a Jasper chtivě a zasněně a Tanya nechápavě a rozzuřeně.

Z kanceláře právě vycházela Lisabella. Zastavily jsme se těsně před ní a nahodily úsměv ala bláznivá puberťačka. Ona k nám zvedla oči plné obdivu. My jsme se na ni taky podívaly a pokračovaly v cestě. Otočila jsem se a ona se za námi užasle dívala.

Vstoupily jsme do kanceláře a do nosu nás uhodil pach domova. Znechuceně jsme nakrčily nosy. Za stolem seděla menší, robustní žena s krátkými vlasy. Na stole stálo jméno Shelly Copeová.

„Dobrý den. Já jsem Isis Brownová a tohle je moje sestra Victorie Brownová. Chtěly bychom se přihlásit na zdejší školu,“ oznámila jsem jí s ledovým klidem. Jí se naopak srdce rozbušilo o něco rychleji. Oči měla plné obdivu a závisti.

„A-ano. Tady máte potřebné papíry. Vyplňte je a potom mi je doneste,“ vykoktala.

Usmála jsem se. Děkovala, že nechce podpis zákonného zástupce. Aro by nám to jistě rád podepsal, ale letět do Itálie se mi zrovna nechtělo. Všechno jsme vyplnily a odevzdaly jí to.

„A kdy chcete nastoupit?“ zeptala se. Srdce se jí už ustálilo a už ani nekoktala.

„Kdy můžeme nastoupit?“ opáčila jsem.

„Třeba hned zítra, pokud by vám to nevadilo. Samozřejmě máte týden na zabydlení, kdy nemusíte chodit do školy, ale pokud budete chtít, můžete nastoupit rovnou,“ blekotala a mě jí bylo líto.

„Nastoupíme zítra,“ prohlásila jsem jistě.

„Výborně. Nashledanou,“ rozloučila se.

„Nashledanou,“ odpověděla jsem automaticky a v hlavě jsem už střádala plány, co jim provést. Bylo jich mnoho a já jsem se v nich začínala ztrácet. Jako ve snách jsem vyšla s Vicky v zádech na parkoviště, kde už stálo jenom moje vozítko. Rychle jsem nastoupila a odjela odtud. Nějak jsem ani nepostřehla, že Victorii jsem nechala na parkovišti. Jela jsem extrémně pomalu.

Když jsem vystoupila, Victoria nikde. Opatrně jsem tedy stoupala nahoru a čekala, kde bude nějaké nepříjemné překvapení. Dveře do Victoriina pokoje byly pootevřené tak jsem do nich vrazila připravená se bránit. Nikdo tam ovšem nečekal, jenom Victoria a v ruce držela telefon. Otočila se ke mně se zákeřným úsměvem.

„Pět kilogramů křiklavě růžové barvy… Ano, přesně tak… Ne, namaluji si to sama… Ale znáte to, sestra má ráda růžovou a já jí chci k narozeninám udělat radost,“ říkala a přitom se usmívala jak měsíček na hnoji. Po chvíli se mi do mozku dostala informace, co chce Victoria udělat, a že jí asi nedochází, že se právě nachází v ohrožení života.

Lhostejně jsem se opřela o futra a byla jsem nadšená svým vlastním plánem. Victoria domluvila udiveně se na mě podívala. „Tobě nevadí, že ti chci přebarvit pokoj na růžovo?“ zeptala se udiveně a nevěřícně.

„Ty nic malovat totiž nebudeš, malovat budeme my a namalujeme…“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Divoká láska 5. kapitola:

 1
2. Barča
26.07.2011 [22:13]

prosiim ryyychlo dalsiu kapcu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. lufeninka1999
23.06.2011 [20:30]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!