Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Deň svätého Valentýna - 7. kapitola

Deň svätého Valentýna - 7. kapitolaPo dosť dlhom čase je tu ďalšia kapitola... tak ako som sľúbila ale má necelých 600slov... nemala som čas Kapitola venovaná... všetkým, ktorý písomky písali, alebo ich nejaké čakajú a tak isto všetkým, ktorí ju čítajú... tak prajem príjemné čítanie

 

Edward:


 

Bola to jedna z najluxusnejších reštaurácii, aké som kedy navštívil... aby sme boli nenápadný, museli sme niečo také raz začas podstúpiť. Teraz som bol za to rád... aspoň zvládnem niečo rozžuť a tváriť sa prirodzene.

 

Aj cez Belline protesty sme prišli k recepcii, kde si nás čašník podozrievavo premeral. Nenápadne som strčil ruku do vrecka a ukázal som na balíček peňazí. Na jeho tvári sa usadil úsmev...

 

,,Akoby vedel čítať myšlienky," pomyslel si ten ulízaný netopier. Keby len vedel...

 

Nakoniec nás predsa len zaviedol k jednému z najlepšíh stolou aké tu majú. Bol v rohu reštaurácie a poskytoval nám úplné súkromie. Usadili sme sa a ja som dal aj napriek Belliným námietkam objednať špecialitu dňa. Nezaujímalo ma čo to je... ale bolo to drahé... pre mňa nie, ale pre ostatných... takže to nemohlo byť zlé.

 

Jediné na čom mi teraz záležalo bola tá bohyňa sediaca oproti. Upierala na mňa svoje dokonale čokoládové oči a ja som sa ich nemohol nabažiť. Bola ako kus zo mňa, ktorý som našiel. Chýbajúci kúsok skladačky...

 

,,Ehm, je to hlúpe, ale... môžem sa Ťa na niečo spýtať?" koktala zo seba moja láska.

 

,,Pravdaže," prikívol som, jej by som povedal všetko, ak by to chcela... všetko.

 

,,No... ja... nechcem sa ťa dotknúť, ale... ehm... si gay?"

 

Rozkašľal som sa a niečo, čo som mal v pohári a práve sa to pokúšal dať do seba som s obrovským sebazaprením aj naďalej udržal v sebe.

 

,,Pre- prečo si to myslíš."

 

Ak si o mne myslí, že som gay... tak potom nemám veľké šance... To nemôže byť pravda... prečo si jediná ktorú chcem o mne myslí, že som gay? Bože... čo som ti kedy spravil.

 

,,Vieš si iný, no, to ako sa správaš... nepoznám chalana, ktorý sa správa... podobne. Neviem, ako to mám povedať."

 

,,Ja... naozaj... niesom gay," presviečal som ju.

 

,,Ehm, prepáč, ak som sa Ťa dotkla."

 

Jej oči ma priam na kolenách posili, aj keď to nebolo treba... Pre Bell by som zniesol aj modré z neba... Trápilo ma, eď sa neusmievala, keď nebola šťastná... trhalo mi to srdce. Venoval som jej úsmev a jednoduché:

 

,,V pohode."

 

Na jej tváry sa zas objavil ten nádherný úsmev, ktorý tak zbožnujem a moja tvár vyzerala, že sa už už od toho úsmevu rotrhne. Tá tvár anjela... oči, vlasy, všetko... a ten úsmev, pre ten by som spravil všetko na svete. Pri každom pohľade, nadýchnutí ej skvostnej vôňe, započutí jej nádherného smiechu moje srdce zaplesalo.

 

Po hodine sme to mali všetko v sebe... keď som bol s Bell nevadilo mi to až tak... vlastne mi to bolo jedno. Stačilo mi vedomie, že Bell to chutilo, zaplatil som a spolu s Bell sme sa rozhodli, že sa ešte pôjdeme na chvíľu prejsť.

 

Akonáhle sme vyšli z reštaurácie chytila ma za ruku a ťahala ma niekam preč. Nedokázal som už vnímať nič iné, len jej ruku v tej mojej. Prestal som dýchať a zo šoku som sa spamätal až vďaka Bellinmu zvučnému smiechu.

 

,,Sľúb mi, že to nikomu nepovieš," šepkala a ja som už úplne prestal dýchať, čo chce spraviť? Nahlas som preglgol, ale napokon som prikývol na súhlas.

 

Zatiahla ma do bočnej uličky a prst si položila na pery, aby mi naznačila, že mám byť potichu. Otočila sa ku mne chrbtom a pootvorila vŕzgajúce dvere. Prepchala sa cez škáru a naznačila mi nech idem za ňou... tak toto bude ešte zaujímavé. Z miernym úsmevom na perách som sa prestrčil cez pootvorené asi storočné dvere a namieril si to za Bell po zaprášenej a až priúzkej chodbe.

 


Shrnutie poviedokSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Deň svätého Valentýna - 7. kapitola:

 1
1. míííš
12.02.2012 [19:48]

že gay xDDDDD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ale kam ho Bells ťahá..? Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!