Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Deň svätého Valentýna - 4. kapitola

Deň svätého Valentýna - 4. kapitolaTakže, fakt som neverila, že túto poviedku bude čítať, na mňa až veľa ľudí a som z toho viac než šťastná. Táto kapitola, ale asi bude posledná za tento týždeň. Skoro na každej hodine máme písať nejaký test. =( Túto kapitolu chcem venovať hlavne NoName, dik za komentiky. A nemôžem zabudnúť ani na MillieCull, Karolka a Rosalie7, fakt dik. Ak sa mi podarí cez víkend pridám aj viac častí. =D

 

Bella:

 


Edward bol naozaj milý. Na prvý pohľad vyzeral ako jeden z tých chalanov, ktorým ide len o jedno. Jednoducho vyzeral ako nagélovaný frajer.

 

,,Kde vlastne bývaš ty? Nikdy som ťa tu v Londýne nevidela."

 

,,Noo, nastúpime sem až na ďalší ročník, zatiaľ sme sa prišli len pozrieť na dom." Venoval som jej ďalší úsmev. Keď sa na mňa usmiala mal som pocit, že moje dávno mŕtve srdce vyskočí z hrude. Prechádzali sme sa po miestnostiach, až sme narazili na nejakú starú zaprášenú miestnosť.

 

Všade bol prach a po bokoch staré stoličky a stoly. V strede bol obrovský krištálový luster, ktorí bol dominantov miestnosti. Celá zadná stena bola pokrytá akousi látkou. Edward prešiel okolo mňa a zamieril k tej stene. Chytil okraj látky a ľahko ho potiahol.

 

Bolo to neuveriteľné. Za látkou bola stena celá presklenná. Do miestnosti prenikla tá trocha svetla a tým zmenila všetko na nádhernú rozprávku. Bola to stará tanečná sála. Z osláv sa sem niesla pomalá hudba a Edward sa mi zrazu poklonil. Nechápala som jeho počínanie, kým nepreniesol:

 

,,Smiem prosiť?"

 

 

Edward:

 

 

Bolo to prekrásne a vnulo mi to nápad. Uklonil som sa jej a spýtal sa jednoduchú vetu. Dúfal som, že zaberie.

 

,,Smiem prosiť?"

 

Bella sa na mňa pochybovačne usmiala a na moje prekvapenie povedala.

 

,,To nie je dobrý nápad."

 

,,Prečo?"

 

,,Nooo, si v pohode chalan a vážne sa mi páči čas strávený s tebou a..."

 

,,A..."

 

,,Nechcem aby si prišiel k úrazu." Ospravedlňujúco sa na mňa usmiala a ja som sa neubránil a začal som sa smiať.

 

,,Čo je tu smiešne?" Pýtala sa, ale aj jej cukali kútiky.

 

,,Myslím, že to zvládnem."

 

,,Nievieš o čom hovoríš." Zas ma upozorňovala, ale ja som sa nemienil vzdať. Bola to skvelá príležitosť na to, aby som sa jej mohol dotknúť. Pristúpil som k nej a chytil ju jednou ukou okolo pása. Venovala mi ešte jeden neistý úškrn, ale keď videla, že sa nevzdám vzdychla si a chytila ma za ruku a druhu položila na moje rameno. Mojím telom prebehla vlna eufórie.

 

Žiarivo som sa na ňu usmial a začal tancovať s Bell v náručí. Bolo to tak prirodzené. Tak krásne. Tancovali sme a rozprávali sme sa. O mojej rodine, jej rodine, knihách o všetkom čo nás napadlo. Cítil som sa ako v nejakej rozprávke, so svojou nádhernou princeznou.

 

Nevedel som, ako dlho sme tancovali, ale nezaujímalo ma to. Nechcel som ju pustiť z náručia už nikdy, nikdy.

 

 

Bella:


 

Nakoniec ma presvedčil a začali sme tancovať. Nebolo to až tak hrozné, ako som očakávala. Síce som mu stále stúpala na nohy, nesťažoval sa. Bol iný, ako všetci chalani, ktorých som doteraz stretla. Tancovali sme už najmenej hodinu a mne to napodiv nevadilo. Stále sme sa rozprávali a smiali sme sa.

 

Bol jednoducho skvelý. Naozaj som nechápala, prečo išiel na túto stupidnú oslavu. Bola s ním zábava a vždy sme sa mali o čom rozprávať.

 

Rozprával mi o svojej rodine a ja som sa musela stále smiať. Nejako mi stihol prirásť k srdcu. Bol milý a pozorný. Zdal sa, ako z inej doby. Prišiel mi iný a možno aj preto som sa s ním cítila dobre.

 

 

Edward:


 

Cítil som sa skvele. Ešte nikdy som nemal ten krásny pocit celistvosti, ale keď som bol s Bellou... Takto sa musia cítiť Alice s Jasprom, Carlaisle s Esme a Emmet s Rosalie keď sú spolu. Nepopísateľný pocit šťastia, lásky a všetkých možných pocitov sa mi rozlieval po celom tele až po končeky prstov. Bol som tak šťastný... A to len preto, že som bol s mojou Bells.

 

 

Shrnutie poviedokSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Deň svätého Valentýna - 4. kapitola:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!